Suzuki SV 650S (2001)

Vlastník Harry_RnK
Vloženo 25.10.2009
Aktualizováno 12.7.2014

Moje první mašina. Po pořízení Versyse přenechána na kochačky tátovi, a na jaře 2014 prodána.

První dojmy - Proč sem mám proboha psát první dojmy, když aktualizuju sedm let starou motorku o informaci, že jsem ji prodal?

Tohle eSVéčko jsem koupil v září 2009 s 23000km na tachometru. No radši nezkoumám po kolikátý už těch 23000 je za 9 let najeto a přes zimu chci všechno projít a vychytat. I když vlastně není co, všechno šlape jak má. Jinak letos mám najeto jen asi 500km vesměs po blízkém okolí, kochám se panoramatama a každou jízdu si patřičně užívám, samozřejmě v mezích svých zkušeností, a s každým dalším kilometrem cejtím, že mi to jde čím dál tím líp. A přesně ve chvíli, kdy si už myslím, jak dobře mi to jde, mě eSVéčko hnedka zase dokáže, že se mám ještě hodně co učit. Zkrátka s motorkou naprostá spokojenost a ikdyž dost lidem příjde pomalá, měkká, nebrzdící a kdo ví co ještě, já vím, že mě toho má ještě spoustu co nabídnout. Už aby bylo jaro...

... Tak jaro dorazilo a s ním nová sezona. Proběhla motoškola v Brně, kterou musím všem vřele doporučit, ale jinak nic vyjímečnýho. Pokračuje seznamování a pracuju na odstranění Kuřecích Proužků z gum, což jde sice pomalu, ale milimetr k milimetru se blížím.

... Další Brněnská motoškola, tentokráte pod palcem DA Racingu. Super akce, super lidi, super instruktáž, super fotograf, sup... vlastně blbej déšť. Podruhý okruh, podruhý pršelo. Doufám že je to jen náhoda a né pravidlo. Cítím ještě větší odpor k cestářům. Nevím jestli mě ten okruh tak zhejčkal, nebo silnice stojej tak za prd. Dál lítám po blízkém i vzdálenějším okolí a občas i někomu stačím.

Sphere
Sphere napsal 26.08.11 v 08:51

Tvoje popisy okruhových akcí jsou úžasná slohová cvičení, moc jsem se u nich pobavila, a za to Ti posílám 10B! Geniálně si vystihl, jak se cítí začátečník poprvé na okruhu, mám z loňska podobné pocity tak držím palce v dalším snažení

Ozzy_
Ozzy_ napsal 22.06.10 v 14:06

Tyhle kulaty SVcka jsou podle me nejheci jaky se kdy delali

davidj
davidj napsal 01.06.10 v 00:05

jj, ať slouží..třeba se někde na silnici potkáme, kolem RK jsou krásný cesty...

MisaV2
MisaV2 napsal 02.12.09 v 22:51

Mooc pěkná,at slouží

BorisVTR
BorisVTR napsal 08.11.09 v 20:32

SV je srdcova zalezitost.Nech ti dobre sluzi a hodne stastnych km do novej sezony.Davam 10bodu