renocar_unor

Vlastník Sete
Vloženo 22.10.2009
Aktualizováno 28.11.2011

Tyrolské a Bavorské Alpy

Vloženo: 28.06.2010, Uskutečněno: 24.06.2010, Stav tachometru: 22170 km, Zhlédnuto: 9x

Tak jsme se zase kapku povozili po Alpách. Ve středu jsme se zzz vyrazili na pět dní do Ellmau (10 km západně od St.Johann in Tirol) - naše firma tam má celoročné pronajatou chalupu, takže ubytování gratis, což není k zahození. Mimojiné jsme také navštívili sraz Tridays v Neukirchenu, setkali se tam s Medvědem a MartyBarem. Prostě opět krásný poježdění po kvalitních silnicích, řidičů blbců poměrně málo, počasí nám taky přálo. No a po přejezdu zpátky do Čech přichází klasicky krutý vystřízlivění...

• Velký servis

Dnes jsem si za asistence Medvěda (tímto mu znovu děkuji za odvoz) vyzvedl v Berouně u Challyho motorku po servisu. Páchal na ní ventilové vůle, nové řemeny, výměnu palivového filtru a seřízení motoru. V březnu jsem si s

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 23.04.2010
    Uskutečněno: 23.04.2010
  • Listopadový trip

Předpověď na víkend byla příznivá, tak jsme se s Medvědem rozhodli, že se trošku projedeme. Ráno to sice moc nevypadalo (mlha jaxviňa, zima), ale pak se to probralo a dali jsme parádních 200 km! Z "bezpečnostních" důvodů

Vloženo: 16.11.2009
    Uskutečněno: 14.11.2009