Suzuki GSF 650 Bandit (2006)

Vlastník Scout
Vloženo 29.8.2009
Aktualizováno 27.5.2013

Koupeno v září 2009, moje první motorka. Zatím spokojenost.

První dojmy - Plyn mi pripadal hodne citlivy, ale byl jsem cerstve po autoskole a byla to prvni moto, rychle jsem si zvykl. Jinak padla hned do ruky.

Koupeno s 31000km, servisní knížka, předchozí majitel se vyznačoval velmi svědomitou údržbou. Motorka vypadá a jezdí prakticky jako nová.

Snažím se na ní být taky hodný.

Update srpen 2010.
Tachometr hlasi 41000 a nejaky drobny. Dopravam ji pravidelnou udrzbu jak predepisuje manual a motor slape jak hodinky. Trosku zacly kmitat riditka v rychlosti kolem 60km, vyreseno vymenou oleje v predni vidlici a v servisu dotahli rizeni (tim to asi hlavne bylo).

Motorku jsem vybavil vloni nosicem (SWMotech AluRack) a malym kufrem (Givi E30 Tour). Letos uz maly kufr nestacil tak pribyl i velky (Givi E55 Maxia), se zahradkou a operkou. Zahradka je vyborna, o operku se ale batuzek boji oprit, protoze to uchyceni kufru se nezda byt dimenzovane pro tezky kufr a jeste opreneho cloveka. Asi by to chtelo tuzsi samostatnou operku, ne pres ten plastovej pruznej kufr. Vyhledove premyslim o bocnich kufrech pro vetsi cesty ve dvou a asi i plexi, pac batuzek docela vycuhuje a rve mu to dost hlavu.

Update Cervenec 2011.
Namontoval jsem plexi Kappa KA610. Doufam ze to zvedne vzduch tak aby batuzek vydrzel vyssi rychlost nez 120 a ze se jizdni vlastosti moc nezhorsi.

Update Kveten 2013
Plexi moc nepomohlo, ale davam ho tam na podzim - jaro, abych nevymrzl, kdyz rano nekam cestuji. Uz mam i bocni kufry Givi E41 (pridelane pomoci SW-Motech Quick-Lock). Dale pribyl drzak na navigaci Garmin eTrex a sedlo jsem nechal presit na jiny material a vypln s pametovou penou. Bylo par dovolenych ve dvou a jinak moto pouzivam jako dopravni prostredek kdyz nekam jedu a jen trosku to lze. Vyjizdky jen tak moc nemusim. Letos mozna padne hranice 60000 km.
Problemy temer zadne, jednou se trochu zanesly karburatory, ze to moc netahlo, pomohlo vycisteni. Jinak jen spotrebni veci... pneu, olej, filtry, obcas olej ve vidlici.

Flexface
Flexface napsal 24.07.13 v 17:30 10b.

zdend.a.
zdend.a. napsal 28.05.13 v 00:19 10b.

Pěkná bandaska!MOc pěkná barva!Tak ať slouží (ps: je to držák)měl jsem dva..10b

Mišák-HK
Mišák-HK napsal 19.08.11 v 16:45

Skvělej stroj, Srdcovka 10b Máš dobrý postřehy na fóru

Pája13
Pája13 napsal 19.01.10 v 14:17

Krásná.Ať šlape.Máš to za 10 b.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 10.10.09 v 18:59