Suzuki VS 1400 Intruder (1997)

Vlastník dolf
Vloženo 26.8.2009
Aktualizováno 27.7.2010

život JE změna - i když jen z 800 na 1400.
20.8.09 jsem se stal vlastníkem a dnes dostal TP a RČ.
takže dál s indiánkou!!!

Po 3 letech na VS750 a VS800 jsem přeskočil o pár schůdků výš - a není to jen fráze,ale po cca 200km i potvrzený fakt.Je to paráda!

Zkušeností není nikdy dost,ale s tímhle náčiním je jejich sbírání požitkem.

Takže po ujetí cca 1000km - mohu konstatovat jen a jen spokojenost.Částečně odjeto i s drahou polovičkou - zjištění daleko většího pohodlí pro oba a téměř žádný rozdíl v posezu ani ve spotřebě.mamka také spokojena díky prodloužení uchycení zadních stupaček.

Oproti 800 krásně široké sedlo pod zadnicí a pod ním schovaná spousta výkonu pro řešení krizových situací.

Tímto konstatuji,6e Vetřelec,který se u nás usadil,je zde vítán a nikdo ho nebude vyhánět o dům dál.Budeme se o něj starat s příkladnou péčí,pečovat o jeho zdravotní očistu a pravidelně ho dokrmoVAT !!!

Má krásnou INDIánskou ochránkynI a tak ho snad ani nemůže potkat nic špatného a budu si moci užívat jen a jen pohodovou jízdu.

Zatím,až na prasklou žárovku v blikači,vše probíhá bez závad a absolutně bez problémů.

Na závěr doporučení - pokud se někdo rozhoduje pro choppera (a nemusí být nutně v našem VĚKU) tak touto volbou rozhodně neprohloupí a může si pak svého Vetřelce dozdobit k obrazu svému,což se o spoustě jiných motorek bez zásadních zásahů říci nedá.

pekun
pekun napsal 06.01.16 v 11:30 10b.

Super domácí mazlík. Užij si ho!

stribrnyvojak1
stribrnyvojak1 napsal 09.11.12 v 17:24 10b.

Pěknej stojánek...

žižala.
žižala. napsal 02.08.10 v 17:38

Co dodat supr stroj 10b.

giom
giom napsal 25.07.10 v 21:47

To jsem ale šikovnej viď))). A to nejsem ani malej))

dolf
dolf napsal 22.07.10 v 20:54

Pro GIOMa - to se Ti to hodnotí,když už stojí v garáži u Tebe!!!
Tak ať Ti slouží tak jako mně,hodně šťastných kilometrů!!!
Já Ti ho pak taky ohodnotím,neboj...