Yamaha WR 450F (2005)

Vlastník Matess727x
Vloženo 10.8.2009
Aktualizováno 25.12.2010

WR-ko je bráchovo, ale on se zatím s compem-netem moc nekámoší, tak jsem tu divokou holku zatím přidal k sobě.O proti mé Kawě KLX 650 je lehoučká a obratná.

S bráchou jsme začínali tak někdy před 25-ti roky,...trialový kola, pak trialový padesátky z Pařeza, pak nějaký enduro padiny na upravených Simsonech,...to už jsme závodili,...to vše bylo ještě za totáče a podporované Svazarmem.Dokonce nám pak Svazarm dal i dvě soutežácký půllitrový Jawiny (Tramvaj a Sadílek).To bylo něco ty 2 taktní pětistovky našlapovat.Já pak na nějakou dobu s motorkama přestal,...ale brácha jezdí na motkách bez přestávky už od dětství.Motorek měl, že už si je všechny nepamatuju,...od šlapačkové Bety, přes crossky, lehká endurka ož po ostrý KTM EXC 250, či dnes toto jeho WR-450F.

ltm_cz
ltm_cz napsal 24.10.12 v 14:43 8b.

herbelife
herbelife napsal 19.02.12 v 15:35

dobrej stroj at sloužií . něco podobneho sem taky chtěl

Belmas
Belmas napsal 10.03.11 v 22:05

Tenhle stroj je veliká libovka :)

Android.wr
Android.wr napsal 03.01.11 v 22:09

WR krasava moc co ty plasty a nádrž? to se tam dá nabastlit- vipadá to luxusně

crasherx
crasherx napsal 18.12.10 v 20:00

Paradní WRko, to blato mu sluší! Jinak já mít takovýho staršío bráchy, tak sem štěstím bez sebe. Se někdo hold umí narodit
S tou větou to sedí přesně. Já co jezdím s klukama tu u nás, tak kdy jsem začínal m iříkali skoro to samý: ,,Nesmíš se toho bát a pořádně tomu dat a ještě víc se rozject!"
Jinak 10b si zaslouží, sice to není uplně tak oranžový, ale taky je to pěkný

BAHNU (a sněhu taky ) ZDAR!!!