Yamaha XJ 900 (1997)

Vlastník mimo
Vloženo 4.8.2009
Aktualizováno 28.9.2009

Vloženo: 31.12.2013, Uskutečněno: 31.12.2013, Zhlédnuto: 38x

Novoroční výjezd se zdál zprvu jako banalita. Tedy do doby než silnice začala klouzat jako blázen. Cestou nahoru jsem si nadával, co jsem za kokota. Cesta zpět a školácká chyba za kterou bych měl vrátit řidičák, nafackovat si, jít na hanbu a veřejně se nechat ponížit. Kvůli své blbosti jsem to při cetě z kopce na ledu položil. Jeden smyk druhý a už jsem šel. Motorku jsem naštěstí přeskočil takže já v pohodě. Motka vcelku taky, poškrábany výfuk, padák, ulomený chránič na řidítkách, jo a trochu prasklá a poškrábaná kapota. Jinak v poho.

Lungy (0) napsal 20.03.2015 v 20:07

Diky za komentar, je videt, ze se s masinou nikam nebojis, super

alexander (14) napsal 24.02.2014 v 07:05

stane se,ale určitě to stálo za to

mimo (20) napsal 31.12.2013 v 14:39

Když jsem jel z Ještědu, upadl jsem na ledu, motorkáři se zběhli, motorku mi zvedli...

• Hrad Kamýk

V sobotu po nezbytné pohádce v tv přemýšlím co s načatým dnem. Na netu hledám nějaká motomuzea, ale po zjištění že ty co jsou nejblíže mají jen do září a pak jen dle dohody (volat tam zda-li by někdo provedl jednoho blba

Vloženo: 26.10.2013
    Uskutečněno: 26.10.2013
  • Výlet do Čimelic

Dvakrát během týdne se mi zdálo o Čimelicích. A to přesto že jsem o nich v životě neslyšel. Hned ráno jsem je vyhledal na mapě v že bylo v neděli pěkně vyrazil oklikama do Čimelic :-D Do Ml.Bol po dálnici nic moc, ale

Vloženo: 23.10.2013
    Uskutečněno: 20.10.2013
  • Keep Respekt

KEEP RESPEKT Tak tu byli kluci na motorkách. A jako správný motorkář jsem je byl nucen pohostit a vzít na vyjíždku.Tak padla volba na Keep Respekt. Do navigace se zadala nejkratší cesta. I přes varování GPS jsem zmáčk

Vloženo: 30.07.2012
    Uskutečněno: 28.07.2012