ČZ 175/477 (1970)

Vlastník tomsth
Vloženo 16.7.2009
Aktualizováno 12.10.2010

Přibližovadlo na takové to domácí ježdění, šak víme..

Po několika letech vychytávání much spolehlivý stroj na kratší i delší cesty. Spolehlivost se zvýšila instalací zapalování a alternátoru Vape asi tak o 300%, navíc díky slušnému výkonu alternátoru lze dát do předního světla silnější žárovku, takže při jízdě v noci dokonce i vidíte kam jedete. Vzhledem k lenosti majitele doplněn boční stojánek, vedlejším efektem jsou jiskry v levých zatáčkách (funguje jako omezovač náklonu).

Momentálně vysypaná převodovka ve vymazleném původním motoru, ze zoufalství zakoupen motor po smrti za celých 700,- Kč. Pak už stačilo motor posadit do rámu, nechat na úřadě udělat výmaz čísla motoru a STK. Sice je to teď líný jak fichtl, maximálka je tak 100-110 (podle větru), ale pořád lepší než se pařit v autě, odveze mě kamkoliv je třeba, jen to déle trvá..

Více o tomto mém mazlíkovi zde www.dfens-cz.com/view.php

Marty68
Marty68 napsal 18.10.12 v 08:56

ta je super! za deset...

Dawes
Dawes napsal 15.10.12 v 11:43

Krásný kousek, decentní barvičky. Takhle nějak bych si představoval tu svoji po renovaci. Docela mě zajímá ten boční stojánek, o kterém píšeš. Dělal jsi jej sám, nebo máš nějaký origo? Do Huti to mám kousek, kdybys neměl nic proti, někdy bych zajel trochu očumovat

Dolin
Dolin napsal 29.07.11 v 15:00

Krásná !!!

sleep
sleep napsal 04.07.11 v 20:45

pěkný u mě si taky vyhrál. za deset

tis40
tis40 napsal 08.10.10 v 11:45

Hezké, je fajn vidět ČZ v takovém stavu. Jak to jede s tím Pavíkem?