Suzuki VZ 800 Marauder (1999)

Vlastník Lečák
Vloženo 7.6.2009
Aktualizováno 24.12.2015

Koupil jsem ji teprve nedavno a po pravdě jsem na ní ještě moc nenajezdil.Takže na prvnídojem jsem překvapen s velmi dobrého zátahu od spoda.Uplně jiný posed neš na klasice,a hlavně uplně se jinak 2 valec chova než řadový čtyřválec.

Yamaha XVS 650 DragStar: nebyl takový stav jak si přestavuji.

První dojmy - Padne dobře do ruky,akorád se trochu kroutí při rychlejším projíždění zatáček.Je to na klidnější jízdu.Podstatě uplně jiný stil jízdy než jsem jezdil doposud.Musím si odviknout na ní některé zviky z nahače.

po pár letech jsem přidal lepší gelová sedla,na org.se nedá jet delší trasa v kuse ,,300 km "jinak spokojenost 100% m
.Má
najeto cca.15 000 km.Není tolik času jezdit ,pracuji v nepřetržitém provozu aještě k tomu pravidelně projíždím stare jawy .

Motorka má najeto pouze 7047km na 10let staří ,nechce se tomu věřit ,ale 100%stav na první pohled.Ma veškeré doklady,,serviska,manual.všechny klíčefaktury atd.Nebyla zrovna levna ale za 100% stav a výbavu se to dá.Podle recenzi je spolehlivá tak uvidím.Ještě par slov k pleksi štítu.Skoušel jsem sním rúzně hýbat nastavovat ,ale prostě mě to při svižnější jízdě po dálnici rvalo hlavu,tak jsem ho prodal.pak jsem si uvědomil že jsem udělal chybu ,vtom že patří k výbavě ,,independence"tak mě náhodou padlo do ruky lechce poškrábané ze strany tak jsem ho částečně opravil a uskladníl do budoucna.

Tik
Tik napsal 11.06.09 v 16:48

Ještě jsem neslyšel, že by na ni někdo nadával, až na jednoho, ale ten psal, že se v tom někdo těžce vrtal, což jak vidno není tvůj případ. Tož přejem maximum spokojených kilometrů!!!

rolff
rolff napsal 09.06.09 v 18:56

Pěknej kousek 10b

lachtan-WEB
lachtan-WEB napsal 09.06.09 v 08:44

Gratuluji k super kaufu Mrkni na tohle: www.marauders.sk - už za 16 dnů, nechceš se přidat? Tak mnoho pohodových kiláků v sedle

RoughSoul
RoughSoul napsal 08.06.09 v 20:48