Ducati 900 SS (1998)

Vlastník Raptor.1
Vloženo 7.6.2009
Aktualizováno 28.5.2011

Italská krasavice, kterou jsem sice původně neměl v úmyslu koupit, ale byla příliš pěkná abych ji nechal být... Tak se z ní nakonec vyklubal moc pěknej dárek k padesátinám.

Je to sice ročník 98, ale vyloženě v "obývákové" kvalitě! Znám její historii i prvního majitele, tady se nebylo čeho obávat, proto jsem dlouho neváhal. Vzduchem chlazenej desmo dvouventil se suchou spojkou, to je prostě klasika, jejíž nárok na místo v garáži je nespornej.

Zkušenosti později, zatím mám za sebou jen jednu 100 km jízdu. Dojmy velmi pozitivní, motor pěkně tahavej, přitom ne zběsilej. Výfuky Ducati Performance mají moc pěknej zvuk a spolu s modifikovanou řídící jednotkou a otevřenými filtry přidávaj 7 koní, tedy by jich celkem mělo být 87. Rám tuhej, podvozek tvrdší, ale velmi pevnej. Člověk se cítí velmi jistě v zatáčkách. Stroj miluje pěkný povrch silnice - absolvoval jsem dva asi stometrové úseky po provizorní panelce na stavbě křižovatky a měl jsem pocit, že mi vypadaj plomby ze zubů.

Vytínač
Vytínač napsal 19.07.15 v 20:06 10b.

Topper
Topper napsal 25.02.11 v 09:25

nádherná

Raptor.1
Raptor.1 napsal 07.07.09 v 08:43

Díky, ona v podstatě nová ještě pořád je, to co má najeto nestojí za řeč... Spojku má suchou, pokud vím, tak devítky měly všechny suchou.

venakucera
venakucera napsal 05.07.09 v 12:41

vypadá jak nová
ale co jsem měl já 900 SS r. v. 98, tak měla spojku v lázni

VlastíkPlamínek
VlastíkPlamínek napsal 12.06.09 v 22:09

neskutečný stav jedné neskutečné motorky :) Blahopřeji majiteli toho skvostu!!!