Yamaha FZ1 N (2006)

Vlastník Waldys
Vloženo 23.5.2009
Aktualizováno 25.8.2013

Poprvé když jsem na ni usedl a projel se, tak už jsem věděl, že jinou nechci.

První dojmy - První dojmi byli Super. Zamiloval jsem si jí a věděl, že je to Láska na dlouhé kilometry. Vše co mi vyhovuje.. ..když chci jsem s ní a fakt si to užívám, ale klid mám také, protože se díky rovným řídítkům dá jezdit i pohodovka a jezdec může jet v klidu opravdu dlouhé cesty...

Doplňky na motorce - Tak jsme trochu změnily vzhled.. ..změna je život ))

Mám ji teprve měsíc, ale jsem s ní maximálně spokojen. Vyhovuje mi posed na motocyklu úžasným stylem. Moje postava je vysoká 191cm a složit se na nějaký motocykl kromě endura a nebo dakara je problém. S Yamahou FZ 1 N byl problém vyřešen. Jízda do zatáček je velmi příjemný pocit. Tento stroj mohu pouze doporučit.

Máme za sebou spolu přes 8.000km a furt si říkám, že jsem nomohl lépe koupit. Asi budu měnit jen za novější rok jinak už to nebude.

Dnes mohu říci o tomto stroji samé klady. Krouťák je super a nikdy Vás nikde nenechá na holičkách. Rám sedí jak přilepený. Motor o výkonu stopadesát koní na našich silnicích ani nelze využít a po dálnicích nejezdím. Jediná slabost o které zatím vím je pohodlí pro spolujezdce. Na druhou stranu si povídám, kdybych chtěl pohodlí pro spolujezdce, tak jsem si koupil cesťáka. Řídítka mi naprosto vyhovují, protože o zádech fakt ani nevím.

Prostě a jasně s touto mašinou když chci mohu cestovat dálky a nebo jezdit jak se supersportem. (akorát cross v bahýnku nedávám)

COMPANY

Rennen napsal 28.10.09 v 12:08

Super mašina

Hedge
Hedge napsal 02.10.09 v 09:33

Člověče, Ty snas jezdíš hlavou dolů a s otevřenou nádrží, že dás na plnou jen 9 km Ale jinak super

Waldys
Waldys napsal 17.09.09 v 06:54