renocar_unor

Rieju RS2 125 (2006)

Vlastník Kornout
Vloženo 15.5.2009
Aktualizováno 8.7.2009

Motorka na který se naučíte základy ježdění.Je to 4-takt takže to má pěknej zvouček jednoválec vzduchem chlazenej.Není to nějak výkoný ale pro začátek to stačí.

Původně jsem chtěl motarda Husqvarnu , jenže když jsem uviděl Rieju hned mě to zaujalo.Je to španěl s motorem Yamaha.Koupil jsem ji ojetou, měla najeto něco málo pře 5000 km.Ale najel jsem na ní 2km a přestala startovat.Začalo to výměnou baterie ale nakonec skončila v servisu.Zjistilo se že je bouraná.Oprava mě stála zhruba 4000 kč i s novou rukojetí.Během dvou měsíců jsem na ní najel okolo 600 km a bez problémů.Kolik to dá nevím tachometr mi zapoměli opravit mimo dědinu mi ukazuje za autama okolo 60 km/h což je blbost.Hlavní závada je zě sme s kámošem vyjely a já tuhle silničku prohnal na plnej kotel ve tmě po silnici pro traktory(to je každá druhá v ČR) A následkyjsou že jsem stratil zadní sedačku a nemůžu ji nikde sehnat. S náhradními díly je to docela problém.Jinak motor se dá pěkně točit až do čevenýho a co se týče podvozku tak fakt drží.

Adry
Adry napsal 11.10.09 v 13:39

Pěkná a super barvy tak at slouží a dávám 10B

jetofuk
jetofuk napsal 26.09.09 v 13:49

máš to pěkné

Jonny_Hammer
Jonny_Hammer napsal 24.09.09 v 15:15

Ty GHOUST RIEJU RIDERe. ŠMELÍŠ srance. CBR jela dobře. A seřid si tachec.

Jonny_Hammer
Jonny_Hammer napsal 23.09.09 v 20:02

Furt je lepší Ghoust RIEJU z 0-100 za 2.5 roku.

Hagrid
Hagrid napsal 23.09.09 v 14:49