Honda VTR 1000 SP1 (2000)

Vlastník Simbiotic
Vloženo 1.5.2009
Aktualizováno 15.2.2011

Láska na první pohled!!Zároveň se mi splnil jeden z mích snů.

Chtěl jsem sportovníhodvouválce takovýho, který bude silný, bude mít charisma a jeho údržba nebude příliš nákladná, zatím to vypadá, že sem se rozhodnul správně.Každý den se modlím za hezký počasí, abychom se mohli poznat trochu líp.

Celé je to jak sen přijdu k ní, ona klidně opřená o stojánek v horkém jarním dni, zapnu bundu nasadím rukavice a přilbu. Nastartuju a po krátkém zakvílení startéru se rozbuší její srdíčko, s mohutným burácenim se mi do žil vleje adrenalin, mysl je soustředěná a čistá, nic kolem neni, řadim jedničku, lehce pouštim spojku, motorka se plyně rozjíždí, v rukou cítim vybrace litrového dvouválce a 140 koní schovaných pod mím pravým zápěstím. Řadím 2 ,3 a cítím jak se tlačí ven, povoluju jim uzdu. Zátah je silně návykovej už od spodu jede jako čert. Zalehávam zcela přirozeně přitom cítim jak se mi odlepuje přední kolo od země tlačim ji dolu, ale už je tu konec krátké rovinky, nemám na výběr, tahám za opratě u čtyřtisíc, motor nadopovanej možností se ukázat hlasitě zaprotestujesilným zaburácením.To prostě nemá chybu. Sahám po pravý páčce, brzdy jsou čitelný a dobře dávkovatelný, blížimse,už tam skoro sem. Pouštím brzdu, srovnávám otáčky a už ji tam celou skládám bez jakýchkoliv protestů. Ležím a projiždim vrchol zatáčky,těsně u hlavy míjim jeden patník za druhým, je to pro ni tak přirozaný, skoro bych se jich mohl dotknout, ale je konec. Zrychluju motorka se srovnává a je to tu zas, zadní guma se zakousává do asfaltu a katapultuje mě do další zatáčky.

Zkušenosti:

Zatim mám jen něco málo postřehů, drobné mouchy které se musí doladit .

BorisVTR
BorisVTR napsal 05.04.11 v 08:00

Nadherna SP1.Davam 10 bodu

Kufr
Kufr napsal 05.03.11 v 13:55

Doladil jsi jí k dokonalosti, ty zlatý kola jsou bomba! 10b pro tebe..

Hříbek
Hříbek napsal 23.02.11 v 14:50