Honda CB 1000R (2009)

Vlastník hitman
Vloženo 28.4.2009
Aktualizováno 12.9.2010

Krásný nakrčený dravec, bílá dovolí vyniknout všem jejím křivkám.

Přední štítek, reflexní polep ráfků a padáky nutnost. Pak už k její pohodlosti prřibude i částečná ochrana řidiče.Zadní sedlo v barvě pro radost. Tlumič řízení zvažuji. Manželka označila tuto ještě pohodlnější, než byla CBF600 a Hornet08. Mne uchvátil krouťák, který nastupuje už od 2tis otáček a bez kopanců a propadů pokračuje až do červeného pole. Díky tomu lze jezdit na pohodu, bez cukání a častého řazení. Ve městech i v malé rychlosti,krásně ovladatelná. V zatáčkách drží stopu exelentně. Najeto 1800km, tak víc postřehů nemám. Jediné co mi trochu vadí je zvuk, který díky euru3 je tlumený, ale jiný výfuk se ke krasavici nehodí, Snad na něco časem narazím. Koukal jsem, že lze nahradit katík mezikusem, ale nejsem žádný odborník co to udělá s motkou a zvukem.

4.5.2009

Tak jsem se unesl a koupil,všechny víčka a závažíčka do řidítek v modré barvě a ornamenty spojky a motoru. Ale když já ji tak žeru

1.6.2009

Dnes po tříhodinovém boji,jsem vyměnil držák ns SPZ,nelíbil se mi ten ocásek na konci.Jo a objednal jsem koncovku akrapovič carbon.

30.6.

Akrapovič na místě, zvuk LUXUS bez tlumivky.

31.7.

Na Ebay jsem vyhrál carbonový kryt to odpornýho katíku,už je na místě.A to je konec tuninku

Jo a vlastně gumy po 4300km totál ko, vyměněny za Dunlop 209GP motorka se stala o polovičku ovladatelnější. Jen se bojím té výdrže.

1.9.

Dnes garančka po 6700, vše bez závad vyměněn jen olej,hlásiče náklonu a objednán jeden plastovej cvoček do chladiče. Už je tu podzim, tak jsem si na ranní cestu do práce nechal dodělat vyhřívání heftů. Už si ráno nebudu ohřívat prsty o motor

4.6.2010

10200 vyměněny gumy za BT 21, řekl bych že Dunlopy , byly obratnější,ale je začátek sezóny,nemám naježděno.

29.6.2010

12100 .Dorazila zásilka ze Singapuru s páčkami a řazením v modré barvě

8.9.2010

Přidělal jsem zadní blatníček v barvě,bez něj jsem měl záda dle barvy silnice v dešti,nebo na mokru,a sluší ji. BT 21 mizí moc rychle,hlavně předek je na bokách už na špuntech.Najeto 14600

96tka
96tka napsal 05.11.14 v 19:49 10b.

Tarzy
Tarzy napsal 30.12.11 v 10:54

Dokonalost sama 10b

John02
John02 napsal 15.07.11 v 21:23

smekám , fakt krásně vymazlená mašinka 10b.

Berila
Berila napsal 30.05.11 v 22:11

krasavice , 10b

Metud
Metud napsal 03.05.11 v 15:03

...tak teda všechna čest chlape, máš ji važně nádhernou - vymazlenou Za mě jasných 10b, a ať ti i nadále dělá jen samou radost.