Honda VT 600 Shadow (1998)

Vlastník Dan77
Vloženo 19.4.2009
Aktualizováno 14.12.2011

Seznámil jsem se s jednou krásnou japonskou slečnou z vážené rodiny Honda Shadow a zamiloval se do ní.Trávíme teď spolu moc krásné chvíle.

Mám ji od března 2009.V první sezoně jsem nalítal kolem 5000 km, takže už jsme se trochu poznali.Žádné větší problémy se neobjevily.

Před ní jsem měl simson S51 enduro i skútr a Jawu21 Pionýra a velmi krátce i ČZ175.

Dlouho jsem vybíral mezi všemi možnými ročníky a kubaturami Shadowek. Na novou jsem neměl,tak jsem pročítal inzeráty a hledal a hledal.Dlouho jsem se nemohl rozhodnout a hledal i kuráž udělat poměrně závažné životní rozhodnutí. Nakonec jsem objevil u nás ve Zlíně na prodej tuhle šestku, na fotkách z inzerátu mě moc nevzala, ale bylo to blízko,tak jsem si domluvil prohlídku a jak jsem ji poprvé uviděl na vlasní oči a sedl si na ni,musel jsem ji mít Vzal jsem si půjčku a hned jak původní majitel zajistil novou stk a umoudřilo se jarní počasí,vezl jsem se na ní k domovu.Zatím nelituju svého výběru,ikdyž se musím přiznat,že s kubaturou jsem mohl být i trochu odvážnější,ale i tak si myslím,že se k sobě se Shelly(jak jí říkám) dobře hodíme.

Jsem třetí majitel, druhý v česku (dovoz 2006 z Německa). na tachometru měla 12000km.Oproti originálu jsou na ní rovné řídítka, jiné přední blinkry a odstraněná zadní zástěrka s osvětlením spz, které je řešeno mini led osvětlením.Zrcátka které nebyly originál jsem už vyměnil za větší, taky neoriginální.

Neparkuju doma,takže s ní nejsem denně,ale o to víc se na ní těším.Přes týden,se na ní jenom občas zajdu kouknout, ale víkendy jsou naše :) doufám že letos těch kiláků zvládnem aspoň jednou tolik,co loni.

S těžkým srdcem jsem ji prodal v prosinci 2011. Kromě dvou defektů mě nikdy nezradila a v ničem nezklamala, ale pro ježdění ve dvou na delší štreky potřebuju pár koníků navíc.

Temnice
Temnice napsal 31.08.18 v 21:27 10b.

zdenda_hobík
zdenda_hobík napsal 19.09.17 v 09:20 5b.

Mám ten samý typ motorky, ale mám problém sehnat tu správnou opěrku. Nemůžeš náhodou poradit? Díkyx.

deadchopper
deadchopper napsal 20.03.12 v 06:31

Krásna jedná básen jasných 10

Petr.VF
Petr.VF napsal 27.09.11 v 16:26

JOjo je to srdcová záležitost, to vím z vlastní zkušenosti tk užívej pohodu v sedle.

Dědek.R.A.P.
Dědek.R.A.P. napsal 11.04.11 v 18:40

Zdar rodáku, hezká motorka prostě klasika jak má být, dávám 10b. Jen tak dál.