Triumph TT 600 (2001)

Vlastník daemon_jack
Vloženo 8.4.2009
Aktualizováno 9.4.2009

Vloženo: 18.04.2009, Uskutečněno: 17.04.2009, Stav tachometru: 12210 km, Zhlédnuto: 48x

Tak jsem se jal projet v toto pochmurné páteční odpoledne, kde bylo zjevně pod mrakem, nicméně jsem neodolal a i za cenu pár kapek deště jsem absolvoval výlet do Třebíče. Musím uznat, že hůře než špatné počasí na mě působil katastrofální stav silnice od Stonařova do Okříšek. Člověk fakt chvílema přemýšlí jestli by nebylo efektivnější jet po poli než se vyhýbat (pokud je kam) těm obřím dírám v silnici. Zpáteční cestu jsem abolvoval již po tmě a musím přiznat byl to opravdu adrenalin a kus štestěny vyhýbat se již zmíněným dírám v zemi ještě za velmi snížené viditelnosti. Kdyby byla trošku větší zima, věřil bych, že jsem se přenes na ruské silnice. Je to ostuda silničářů.

• Dnešek byl krásný, slunko celý den hřálo, na obloze azuro, tak jsem to nevydržel a vytáhl jsem svého krasavce ven :) .udělal jsem si okružní výlet z Jihlavy přes Humpolec, poté na Želiv. Tam jsem skoukl tamní klášter jen

Vloženo: 02.05.2009
    Uskutečněno: 01.05.2009
  • Dnes jsem se rozhodl, že si vyrobím nosič na motorku pač po předešlých pokusech sehnat ho u výrobce Triumph či od výrobců kufrů jsem odcházel bohužel s prázdnou. No a tak šikovné české (mé) ručičky se pustily do práce až

Vloženo: 26.04.2009
    Uskutečněno: 21.04.2009
  • Tak dneska jsem si udělal takový malý asi 140 km výlet. Počasí si o to zrovna říkalo. Jel jsem z Jihlavy do Nového města na Moravě a paksměr Žďár nad Sázavou a Havlíčkův Brod odkud jsem si se sprintem vychutnával koleje

Vloženo: 15.04.2009
    Uskutečněno: 13.04.2009