BMW R 1100 GS (1999)

Vlastník FRN
Vloženo 28.3.2009
Aktualizováno 30.12.2012

Parádní kousek, neškrábnutá, oginální stav a najeto jen 33 000km. Skvělá motorka. Jednoduše splněnej sen.

Zatím jsem stačil najet pouhých 100km a mám jen a jen pozitivní zkušenosti. Zatím si zvykám na vyšší hmotnost a vyšší výkon. Překvapilo mě jak je motorka tichonká a ani o převodovce nevím. Potěšila mě možnost nastavení výšky nožní brzdy a vůbec nastavení odpružení. Z jízdy mám velmi dobrý pocit a pohodlně se dá jet i hodně přez 100kmh. Perfektní účinek brzd ale bohužel můj model nemá ABS.

29.6.2009

Na moto sem najezdil již 5000km a naprostá nádhera. Zaznamenal sem asi tak 6 pádů z toho 5 ze stojánku a jeden při jízě krokem v blátivé koleji,vše se obešlo bez zranění a na moto jen poskrabaný zrcátko což mě mrzí ale co se dá dělajt. Díky tomu sem se naučil motorku sám zvednout což je základ. Dalo by se říct že sem si ma moto zvyknul a i blinkry zvádám nasprosto z přehledem. Zvládám i lehký terén a to stále na Michelin Pilot,pochopitelně zasucha. Již mám obědnané Tourance na kterých odjíždím letos do Rumunska. Dozadu sem namontoval plotnu a top case ale rozmýšlím se nad koupí bočních kufrů ale to až příští sezónu. Za další plánuju koupit padáky TT. Motorka naprosto bez závad,jen sem vyměnil oleje a v zimě ještě vyměním desky a brzdovou kapalinu. Přecejen jedna maličkost,měl sem zpuchřelé upávky vstřiku zespoda na difuzoru,nahradili je ucpávky vstřiku na felicicii. Jinak GéSko sem si přímo zamiloval a přechod na jinou motorku určitě neplánuju...doporučuji.

1.1.2010 (shrnutí loňké sezóny)

Za loňskou sezónu 2009 najeto: cca 14 000 km.
závady: žádné krom prasklé žárovky
Doplňky (pořízeny před vánoci 2009): padáky BMW, kryty hlav TT, výztuha převodovky TT, doraz řízení TT,víčko oleje TT,kryt katalizátoru TT,chránič snímače škrtící klapky.
Cesty: ČR, Rumunsko,Polsko,Rakousko
Během sezóny nebyla žádná nehoda až na pár drobných pádů v malé rychlosti v terénu
Sezóna ukončena někdy v polovině Prosince.

26.2.2010

Zahájení sezóny, prvních 200km

15.06.2010

Koupeny boční hliníkové kufry BEGR včetně nerez držáků.
Výměna ložisek v rozvodovce.

20.12.2012

Už žádné další doplňky. Leju benzím, měním olej a pneumatiky. Cesty : Ukrajina, Rumunsko, Estonsko, Albánie a tak podobmě.
K dnešnímu dni najeto 83 000km

Sema
Sema napsal 01.12.09 v 22:11

Jo, jsem si říkal, že jsem tady tvou motorku viděl.. Moc pěkná, v tej modré

zikky
zikky napsal 29.03.09 v 23:10

Super motka...Cestovani musi bejt uzasny

mates.tl
mates.tl napsal 29.03.09 v 07:18

cau,, gratuluju je suprova, taky to je muj sen . tak at se dari hodne krasnych kilometru,, mas 10b

prezi
prezi napsal 28.03.09 v 21:05

...moc pěkná ...modrou jsem ještě neviděl (je to origoš?) ...pokud máš zájem, spoustu informací o modelech GS najdeš tady: http://micapeak.com/bmw/gs/gs.html

...přeji spoustu šťastných kilometrů!!!

Petr_TA
Petr_TA napsal 28.03.09 v 20:48