Cagiva Supercity 125 (1998)

Vlastník j.myskyn
Vloženo 10.2.2009
Aktualizováno 6.4.2010

Moje Cityna, super mašinka, koupeno převážně za svoje těžce vydělaný peníze, takže podle toho se k tomu chovám!!! Nejede jako 125tka--->přestup ze Simsona, takže skok jako prase

Tak jsem 20. Prosince 08 koupil SC, takovej pěknej dárek k vánocům, mezitím jsem udělal mnoho změn, začal jsem destičkami (obě sady), hadičky, aparatura do kufru , podsvětlení, atp.. Nejspíš mě ještě čeká baterka a takové ty dodělávky, ale to až v sezóně, musim zjistit, jaký chybičky ještě bude mít, zatím jsem na ní najel asi 200 km a to buď na mokru, nebo když bylo hnusně, ale na STK jsem prostě potřeboval. Jeden den byly suchý cesty akdyž jsem jí šel vyzkoušet, čuměl jsem jako péééro. Na pasách po rovince jsem měl necelejch 150 a to byl ještě protivítr a já ji nechtěl nijak moc trápit. nekecám, taky jsem tomu nevěřil.Brzy ještěpřibudou miniblinkry, carbon zrcátka a polepy.

j.myskyn napsal 20.07.14 v 12:42

Ať slouží Do budoucna se budu mlátit do hlavy, že jsem jí prodal...

Filippo16
Filippo16 napsal 17.07.14 v 00:19

Už moje :3 snad bude sloužit 0:) cesta domů (100km) super

j.myskyn napsal 08.09.10 v 23:35

Jen doporučuju:) Jedíný - je spotřeba a životnost, ale je to holt 2takt:) Ale jinak paráda:) Díky:)

Martínek92
Martínek92 napsal 30.08.10 v 10:18

ůůů moje vysněná dváca xD snad se k ní někdy dokopu..jinak bezva stroj,supr videa! celkem jim nakládáš xD

j.myskyn napsal 06.04.10 v 22:32

Díkes