Honda VF 400 (1983)

Vlastník Fery_z_ULu
Vloženo 10.2.2009
Aktualizováno 19.3.2009

Klasika osmdesátých let. Vidlicový čtyřválec s krásným zvukem. Není na ní moc úprav proti originálnímu stavu a tak to taky zůstane

Honda VF 400 F byl vstupní branou do vidlicových čtyřválců od tohoto japonského výrobce motocyklů. Tím že je to "véčko" 90°, tak krásně a plynule táhne už od nízkých otáček. Je to moje první motorka a jsem proto rád, že je dobře ovladatelná a není moc těžká. Má 17 litrovou nádrž se slušným dojezdem (na to, že to je ještě karburátor). Kotoučovéí brzdy jsou vpředu i vzadu. Jsou to ovšem zvláštní kousky - inboard ventilated disc - tedy kryté disky. Šestistupňová převodovka má své stupně docela dost u sebe. Motorka je pohodlná a na svůj věk vypadá jako mladší ročník :)

Márty500
Márty500 napsal 09.03.14 v 16:56 10b.

Krásný retro se super majitelem.

Fery_z_ULu
Fery_z_ULu napsal 26.01.11 v 02:22

to martinas: Kamaráde, tolik zkušeností, abych mohl rozdávat rady, nemám Každopádně děkuju za pochvalu a doufám, že problémy vyřešíš a brzy budeš v pohodě jezdit.

martinas
martinas napsal 15.01.11 v 23:19

čau maš luxusní strojovnu,chtěl jsem se zeptat mam tu samou akorát mi nějak moc střílí do výfuku jen poblafává a nechytne zkus mi poradit

Fery_z_ULu
Fery_z_ULu napsal 27.02.10 v 21:01

Díky, doufám :) Měla, holka, před zimou problém se zadním tlumičem. Ale na eBay jsem sehnal jiný a tak ho v příštích dnech jdu měnit ...A sfouknu rovnou olej a desky Začínají být suché silnice :)

Haesty
Haesty napsal 27.02.10 v 10:49

Krásná mašina.Sice je starší než ty,ale pokud se o ní budeš dobře starat,budou na ní rajtovat ještě tvoje děti
Máš to za 10b