Rieju RR 50 (2006)

Vlastník Gumik
Vloženo 13.1.2009
Aktualizováno 9.2.2013

Prodáno.

Rieju RRX 75ccm. Dvoutaktní motor minarelli am6, spotřeba 4l/100. Maximálaka když se daří tak 100 Km/h.

První dojmy - Prodáno Prodáno Prodáno

0-6000-Zatim jsem na této motorce najezdil přes 6tis Km a prakticky bez oprav. Jediné co se mi zatím stalo bylo že, přední ozubené kolečko mi postrácelo zuby :D, a novej řetěz jsem si musel koupit protože na mém jsem ztratil sponku a nehodlali mi ji prodat samotnou. Jediné co mne opravdu nasralo bylo, že když jsem si tam chtěl dát nový řetěz tak byl kratký. Takže jsem si koupil řetěz kvůli sponce, který byl nakonec krátký. Aspoň že jsme to podomácku opravili.

6-7000-Hranice sedmitisíc kilometrů byla prolomena a já jsem z ní čím dál tím víc nadšený. Nový válec dal motorce další rozměr.Zajímavým poznatkem pro mne bylo, že rychlost se po přidání oběmnějšího válce nějak viditelně nezměnila, jen síla byla najednou jak u traktoru, a tak jsem musel změnit převody na řetězu. Místo kolečka s 12 zuby jsem dal kolečko s 16 a hranice 100Km/h byla úspěšně prolomena. Síla motorky v kopcích je přibližně stejná a většinou do prudšího kopce řadím 4ku, ale na tu se dá jet okolo 70Km/h a tak mi nepřijde že bych měl nějaké problémy. Více nových věcí v deníku... Nové poznatky dopíšu zase příště.

7-8000- Tak již mám nalítáno 8tisíc a dvakrát přidřel nový válec, jednou jsem nepřetriskovat karburátor a podruhé jsem zřejmě motorku moc točil z kopce. Válec má v sobě 4 drápance ale jsou malé a tak věřím že se zajedou. To píst vypadá o něco hůře, je také 4krát škráblí, ale naštěstí to kroužky vydržely. Doufám že se mi to již po třetí nestane a už si budu dávat opravdu pozor.Ale začínám mít chutě na něco silnějšího jen nemám peníze ani na řidičák :D.

8-12000- Moto jede krásně.

x-denni-x
x-denni-x napsal 10.12.11 v 21:27

Pekná mašinka :) Páči sa mi ako si vieš poradiť s nedostupnosťou dielov a ako si doma porobiť aj nejaké tie doplnky ja na svoju plánujem el. Štartér a budíky s RS2 :) A bol by som rád keby sem hodíš aj tú husqu :) a posielam 10b :)

Sphere
Sphere napsal 20.05.11 v 18:28

kráska a tu spotřebu...ach! tu bych chtěla též 10b

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 06.05.11 v 12:26

krásná rieju,spolužák má rieju tango 125ccm ale je to takový divný,tahle i když 50 je moc pěkná 10b.

Ludw4
Ludw4 napsal 05.05.11 v 19:53

10b !! brutálně se o to staráš, hlavně se mi hrozně líbí ty tvoje doplňky jako ty mřížky nebo ten kryt motoru... Jsi moje inspirace . Je to pěkně rozmazlenej stroj

Pája13
Pája13 napsal 16.09.10 v 20:00

Ty jo,malá KTM.Vzhledově moc pěkná.Tak ať ti dělá radost.Za mne 10 b. a krátkou zimu.