Kawasaki ZZR 600 (1996)

Vlastník Alexandr
Vloženo 19.11.2008
Aktualizováno 4.10.2012

Moje první moto.Normální zzr 600 se 100 koníky.

Motorku jsem si přivezl z Německa 16.7.2008 právě na narozeniny.Byla v super stavu s původní kapotáži.Poškození měla minimální ,par škrábancu jak spadla ze stojánku.Na tachometru bylo 18000mil(28800km).Zkušenosti mám minimální najel jsem s tim asi 1000km.Důvod,že jsem nejezdil byly problémy s přihlášením,neměla typový schválení a výrobní štítek (o čem jsem při koupi netušil).Musel jsem žádat ofiko dealera Kawasaki aby mi vydal typový schválení a doklad o štítku(trvalo to asi 6 týdnu a stálo 3800:( ).Myslel jsem,že už to pak konečně půjde,ale bohužel se panu Řeřbovi na stk v Horoměřicích nelíbilo,že to má přední světlo v hoologaci DOT,chtěl tam Ečko,že nemám štítek,a že mám budíky v mílích(motorka je původem z Anglie) tak mě poslal na magistrát dopravy, abych žádal o výjimku(radší k němu nikdo z dovozama nelezte nebo vám tam najde každou blbost).No a na magistrátu jsem čekal další 3 týdny.Pak jsem teda šel na úřad žádat o značky,tam jsem čekal dalších 18 dní,myslel jsem že mě z toho všeho jebne,chtěl jsem už jezdit a venku už začínalo chcát.No,takže jsem se pak dočkal,ale motorka se mi výrazně zdražila od původního předpokladu.Moto má supr ochranu proti větru,rám je hliníkový,brzdy mi stačí a podvozek taky,motor je supr, čtyřvalec 100 koní bez problému se vyrovná konkurenci(fazer,hornet,gsr).Jede +-240km/h,0-100km/h za 3,7s.Váha s plnou nádrži je 213kg.Motorká je spíš určena na cestování,ale dá se s tím jet i svižně,já s tím jezdím nejvíc do práce.Jinak jsem ještě do toho dal Alarm Portman mt 250 je to s naklonákem a občas to teda blbne,že to začne z ničeho nic řvát.

Alexandr
Alexandr napsal 03.02.14 v 12:08

Díky díky Rebele

Martin81
Martin81 napsal 15.02.11 v 12:39

Čau, přečetl jsem si tvojí anabázi na stk Horoměřice. K tomu ti z vlastní zkušenosti můžu říct jen, že jsou tam naprosto neuvěřitelný kokoti.

Řešení: stk Roztoky u Prahy (za co mě v Horoměřicích vyhodil, nad tím v Roztokách mávnul rukou) už jsem tam byl se čtyřma mašinama a nikdy žádnej problém (moje mašiny jsou ovšem spíše vraky než voňavky)

měj se

Alexandr
Alexandr napsal 13.04.09 v 18:18

Taky myslim ze je to 94,podle cisla ramu to odpovida.V technicaku sem mel 96.
No jo no,mel jsem bad luck.Pokd se dockam penez od pojistovny,tak neco poridim,ale ten zkurvenej magistrat uz to resi 3ti mesic,a vubec nic jeste jsem nedostal,nehoda je z 18.11.08.Clovek na tu motku setri a maka pak si ji konecne po 5ti letech koupi no a srazi ho starej debil v plechovce.

trifonov
trifonov napsal 19.03.09 v 14:27

kurva tys jí dal

gondra
gondra napsal 21.01.09 v 21:49

Škoda jí vypadala opravdu dobře taky sem si říkal že to bude asi tvoje když jsem tě viděl na foru to je to nejhorší co se ti může stát vůbec ti nezávidím. P.S. myslim si že motka je rok tak 93 94 podle barev a rok 96 už měla štelovatelný přední vidle to máš psané v TP? Jestli jo tak to jsou na těch úřadech pěkný blbci já mám např. v TP psaný benzín 91 . Jinak hodně štastných km s novou motkou a pozdravuj amíky