ČZ 250/455 (1961)

Vlastník jirin.sv
Vloženo 9.11.2008
Aktualizováno 1.5.2011

Vloženo: 29.03.2009, Uskutečněno: 29.03.2009, Stav tachometru: 7010 km, Zhlédnuto: 9x

Jak jsem se zmiňoval včera – už jsem měl osazené misky řízení + spodní brýle. Dnes jsem zkusil nasadit horní brýle a narazil jsem na závažný problém – matice, která horní brýle drží šla zašroubovat jen na 1. závit. Stí se sice jezdit dá – ale je to poměrně nebezpečné – může se samovolně povolit nebo vyrvat. Pátral jsem po příčině toho, že to nesedí a jako problém se ukázaly nové misky. Bohužel stejně jako těsnící matky předních vidlic pochází z Turecka... V porovnání s původními miskami je každá sada nových misek o 2 mm vyšší. Holt jsem se mylně domníval, že když koupím nové misky za 400 Kč, tak si polepším, ale musel jsem namontovat zpět misky původní... Po osazení původními miskami lze matice horních brýlí zatočit skoro celá.
Dále jsem pak zkompletoval kryt řetězu. Namontoval jsem do něj nové vodící gumy, opěrné gumy dopředu a packu držící zátku krytu řetězu.

• Vyjížďka po vysočině

V neděli jsem ČZ vytáhl na okruh cca 200 km po Vysočině. Cestu jsem si náramně užil. Přidávám pár fotek z pěkného pole, které mi posloužilo jako pěkné pozadí pro ČZ :-)

Vloženo: 24.09.2009
    Uskutečněno: 20.09.2009
  • Cesta na Glockner

V termínu 23. – 25. 8. se mi splnil sen a ČZ jsem vyjel nahoru na HochAlpenstrasse. Cesta proběhla bez sebemenších potíží – motorka šlapala jak hodinky. Mapa trasy Při cestě se mi podařilo nahrát video – ČZ dokáže

Typ: Dovolená
    Vloženo: 30.08.2009
    Uskutečněno: 23.08.2009
  • Držák na kameru a GPS

ČZ už dnes dostala držák na kameru a GPS od firmy RAM Mount. Proti držáku Hama, který se mi na 471 rozlomil, vydrží snad o dost víc. Zítra mi zbývá osadit zásuvku pro dobíjení GPS a můžeme vyrazit směr GG :-). Ukázka v

Vloženo: 22.08.2009
    Uskutečněno: 21.08.2009