ČZ 250/455 (1961)

Vlastník jirin.sv
Vloženo 9.11.2008
Aktualizováno 1.5.2011

Vloženo: 28.02.2009, Uskutečněno: 28.02.2009, Stav tachometru: 7010 km, Zhlédnuto: 3x

Tak s lakem to zatím vypadá bledě, měl být už včera hotový, ale lakýrník na něj ještě ani nekoukl . Další termín je příští pátek, tak už ho snad dodrží. Rád už bych motorku skládal, kromě brzd už je na skládání vše hotové a 95 % dílů už je nakoupených . Na příští víkend už bych také měl mít hotové komplet chromy.
Přidávám pár fotek – na první jsou vyleštěné drobnosti, co přijdou na řidítka. Dále pak obutá kola, vzadu zkusím chvíli vydržet s Mitaskou H-06 – ještě není ani zajetá. Škoda, když předchozí majitel kupoval novou gumu, sáhl právě po téhle hrůze... Pokud se mi s ní ale bude jezdit špatně, tak ji taky nahradím za Dunlop K82.
Na poslední fotce je nová řetězová sada co ČZ dostane. Původní řetěz ČZ Favorit už na žádné motorce nechci vidět – výdrž necelých 4500 km na ČZ 471 mluví za vše... Koupil jsem v Contře ( http://retezy.info/ ) řetěz ČZ 428 CROSS, kola pak jsou z MPS ( http://www.mps-moto.cz/ ) – poměr 17/47.

• Vyjížďka po vysočině

V neděli jsem ČZ vytáhl na okruh cca 200 km po Vysočině. Cestu jsem si náramně užil. Přidávám pár fotek z pěkného pole, které mi posloužilo jako pěkné pozadí pro ČZ :-)

Vloženo: 24.09.2009
    Uskutečněno: 20.09.2009
  • Cesta na Glockner

V termínu 23. – 25. 8. se mi splnil sen a ČZ jsem vyjel nahoru na HochAlpenstrasse. Cesta proběhla bez sebemenších potíží – motorka šlapala jak hodinky. Mapa trasy Při cestě se mi podařilo nahrát video – ČZ dokáže

Typ: Dovolená
    Vloženo: 30.08.2009
    Uskutečněno: 23.08.2009
  • Držák na kameru a GPS

ČZ už dnes dostala držák na kameru a GPS od firmy RAM Mount. Proti držáku Hama, který se mi na 471 rozlomil, vydrží snad o dost víc. Zítra mi zbývá osadit zásuvku pro dobíjení GPS a můžeme vyrazit směr GG :-). Ukázka v

Vloženo: 22.08.2009
    Uskutečněno: 21.08.2009