MZ ETZ 150 (1989)

Vlastník Allesio
Vloženo 23.10.2008
Aktualizováno 1.3.2015

Holka už je zase zpátky v garáži a doufám, že si budeme vzájemně dělat jenom radost

ČZ 180: důvod neuveden
Jawa 350/639: důvod neuveden

První dojmy - Super rychlost a ovladatelnost. Jediná předchozí zkušenost byla na Pionýru, takže najednou všechno větší, rychlejší, hezčí. Postupně člověk trošku vystřízlivěl, obzvlášť když ji poprvé viděl táta. Dali jsme jí ale společnýma silama do pucu a od té doby vesměs kladné dojmy.

Koupil jsem ji na konci roku 2006 jako zaprášenou šedivou myšku. Znáte to, pobouchanej orezlej vejfuk, podtékající vidle, nespolehlivá elektroinstalace atd...

No, začal jsem schánět penízky a šikovně do toho zainteresoval i tátu, takže holka šla přes zimu do červený metly, dostala hafo novejch dílů, vyměnil se regulátor a gufera a od tý doby šlape jako hodinky...

Momentálně už si užívá zasloužilého odpočinku a vytahuju ji spíše svátečně, když jsou ostatní motky v servisu, nebo se mi nechce strojit do kůže a tak.

Mezi klady určitě patří jednoduchá konstrukce a přitom i na dnešní poměry docela líbivej design.

Vypéct Vás může elektroinstalace, který je tam už poměrně dost. No a pochopitelně motor, stačí na kochací jízdy po kraji a lehké ukrajování kilometrů, když ale chcete stíhat nějaký silnější stroj, musí se už hodně točit a to je mi jí pak docela líto.

MZ- ka je pro mě pohodové vozítko spíše na kratší trasy, pokud člověk nikam nepospíchá a může se vyhnout hlavním tahům, no a když dojde na lámání chleba, nelekne se díky slušnému odpružení ani polní cesty.

sooky
sooky napsal 04.04.11 v 20:26

Nadherne udelana MZ

Ouldžíí
Ouldžíí napsal 06.03.10 v 18:24

krásná MZtka i ta barva

Speedy_James
Speedy_James napsal 22.02.10 v 21:23

Jedna z nejkrásnějších Mz co jsem zde na motorkářích viděl a ten lak je prostě božskej Jasných 10b + závidím ti jí

Jerry46
Jerry46 napsal 21.01.10 v 14:52

Ahoj pěkná Mz vidím že nejsem jediný co si na ni davá záležet

Sekiš
Sekiš napsal 04.09.09 v 09:20

Pěkná mztička ale jak jsi ji koupil a ta masna na ní no uplný hnus a ani se ti nedivím žes to dal pryč dávám 10b parádní práce