Cagiva Planet 125 (1999)

Vlastník ptaak
Vloženo 5.10.2008
Aktualizováno 20.6.2011

Již prodaná. Moje první pořádná motorka (nepocitam fichtla,simsona...) nadrz z mita, klinek pod motorem, plexik domaci vyroby. Je to jen dváca,ale tváří se dospěle až na zvuk.tento drobek ale jede slušně a není problém při rozjezdu hrabat...=D

Cagivu planet ¨není potřeba představovat. Motor z mita (6kvalt) 11 kw. USD vidle, 320 mm kotouč,brembo. Vzadu 150ka guma. Olej leju Agip racing 2T s ricinovym olejem. Celkově povedená stabilnější konstrukce oproti jiným dvackám. Sice už toužim po něčem silnějším, ale i tohle stačí na porušování předpisů

začínal sem na fichtlu asi jako každej (takže běžný pády,smyky =DDD), pak simson,stadion s22 turbo :D , pár km na aprilii SR50R factory,v autoškole honda rebel, a teď moje první pořadná motorka planetka. Kdyby se našel v okolí nějakej rider tak se ozvete, projedem to.

Najeto 2500 km- tak s motorkou jsem spokojen. Do zatáček se krásně klopí, výkon dostačující na dvácu. Po otevření přívěry to krásně zatáhne atd. Nevím na kolik je otevřená, plánuji to změřit na brzdě, ale se spotřebou to není tak hrozný, žere to 5l/100km ať jedu jak jedu víceméně. Ve dvou si to na 100 km cestu vzalo 4,8l. A to jsme žádnejch 50 nejezdili.

Studený to dost čudí, ale co, kdo maže ten jede K jízdním vlastnostem nemám co bych vytknul, zatáčky to je radost. Rovinky nic moc, páč to tolik nejede no.

Spolujezdec to má docela pohodlný, když je to holka tak je šťastnej i řidič jen se baťůžek musí držet když se to už při rozjíždění vytočí a otevře se přívěra. Nabroušená italská pila no

Po 3 zimách u mě odcestovala k novému majiteli, tak snad mu bude sloužit jako mně

Marex
Marex napsal 03.01.12 v 09:12

Orgovany: Jednoznačně. Naháče uměli dobře!!!

Orgovany
Orgovany napsal 27.03.10 v 21:58

Nejkrásnější naháč 125 ccm !
10 bodů .

-Bad_Boy-
-Bad_Boy- napsal 05.03.10 v 17:43

parádní planetka taky sem ji chtěl ale nakonec vyhrálo pohodlí a 4T 10b

Jawa-D
Jawa-D napsal 15.02.10 v 17:22

Moc pěkná Prosim tě jak si ďál ten štítek, kolik práce ti to dalo? Moc se mi líbí. Dík za radu.

Neky
Neky napsal 29.12.09 v 10:13

Ale zase jako víš co, kámoš má Chunlana :D:D Taky nic převratnýho.. A řikal mi že na sprint dal DTčko (to má nějak poštelovaný..)
A na rozjezd ho dám, kolem těch šedde ho už vidimm vedle sebe no..:D
Podle mě má docela dobrej spoďák..
Ale co, hlavně že jezdí ;)