Suzuki SV 1000 (2007)

Vlastník mikisv1000
Vloženo 14.8.2008
Aktualizováno 22.11.2011

je to mazlik,jede jak nakoplá motykou :)
a ten zvuk s LeoVinckama

Koupil jsem ji fungl v září 2007.Protože docela cestuji má větrný štítek,sundávací držáky bočních kufrů(aby ji nic nehyzdilo prdelku)kufry Kappa 40 a vyhřívané hefty.Letos jsem s ní odjel dovolenou po CHorvatsku.I když měřím 189cm dá se dálnice lehce přežít,ale to pravé přislo na klikatých silničkách podel moře.Tam se SV vyžívá,krouťák od spodku tě vykopne z každé zatáčky a ty se jen těšíš kdy bude další.Dost jezdím i krátké vejletíky po okolí(Orlické Hory,Hořice)SVo díky motoru skousne i jízdu na kochačku kol 3000ot/min,ale i slušnou palbu.Jediné co se soudruhům z japonska nepodařilo je přední vidle.Raději bych tam viděl pořádnou USD s vysokejma brejlema na 3imbusy.V současné době se snažím najít nastavení které by mi sedělo.Možná bych i přitvrdil přední brzdu,uvidíme co s tím provedou pancéřovky?Standartní pneu(Mischelin pilot rout mi také moc nesedli,sice mi vydrželi 12000km,ale Continental Sport Atack mi dodávají větší pocit sucha a bezpečí.Do budoucna mám v hlavě pár nápadů které Zuzance určitě prospějí,takže je nač se těšit.
takže následovali zimní úpravy:mini blinkry-led,vlastní přížky chladičů-nerez,zrdcátka z S GSR600Radster.Pro lepší cestování přibil 3kufr Kappa53-celkový objem =133l na nosiči vlastní výroby,se kterým jsem si dal Alpy(Zell am See,Insbruk,Selvio pass atd.)po tomto výletu jsem se rozloučil s D208-supr volba,ale vydrží pouhých6t.Km
Takže Zuzanka dostala vysněné laďáčky od LeoVince ve verzi titan,k tomu jako bonus Kn filtr,tím se znatelně posílil krouťák ve spodku,který tam už byl bohatě,a nyní má Zuzanka jemný zvuk šepotu lučních květů :)
Následoval podzimní ťukanec s autem,odnesl to větrný štítek(zpět putoval ten origo.)a řidítka-dostala černé duralové hrazdové Renthaly.Vsoučastnosti se připravuje zadní blatníček,rudé páčky PP-tuning a rudé pancéřovky téže značky.dále nová řetězovka RK+Supersprox ve zlaté

n.twig
n.twig napsal 26.11.11 v 20:27

silnější sestřička máš jí moc pěknou :) jistých 10b. :)

Crofka
Crofka napsal 05.10.11 v 11:53

Díky za komentář i když jsem trochu nepochopila, co chtěl básník říci Já jsem spokojená s tím co mám v garáži, určitě tak jako ty Ať ti to jezdí...

Forty
Forty napsal 25.09.11 v 21:10

dobrou ohrádku na hraní jsi pro prcka koupil )) SVčko je prostě nádherný, ten rám a dva laufíky... ještě jestli přehodíš na laďáky, tak bude znít jak lokomotiva zehn

mikisv1000
mikisv1000 napsal 27.07.11 v 23:20

dík,aktuelní foto ještě musím dodat proběhli ještě nějaké změny,zas origo štítek,řidítka Renthal,červené hadice od PPéček a laufy od LeoVince-titan
myslíš tu z Prahy?

Sphere