BMW K 1200 RS (1997)

Vlastník valec1
Vloženo 22.5.2008
Aktualizováno 23.5.2008

K 1200 RS, 96KW, kardan, ABS, vyhřívané rukojeti, stavitelný štítek, originál kufry a tankvak, modrá metla

mám jí teprve pár dní a zatím mám najeto cca.700 km. Přitáhl jsem ji z Německa v celku zachovalém stavu, až na mírné oděrky po pádu ze stojanu.

Podvozek je supr, valil jsem to po dálnici a se slušně nakloněným strojem v nájezdech a výjezdech jsem byl nucen docela ostře jít na brzdy a žádný problém- u mně nevídané. Bohužel nemám klíč na odpružení, takže na můj styl výletního jezdce po okrskách mi příjde spíš dosti tvrdé. Navíc na ty naše cesty asi víc vyhovuje Géeso-možná taky někdy bude.S řazením to chce trochu cviku. Zpočátku se mi stávalo že za 1 jsem zařadil na podruhé, či na potřetí, ale po třetí vyjížd'ce jsem to zcela odstranil. Stroj má 131 koníků, které mají nezadržitelný a velmi kultivovaný tah téměř z volnoběžných otáček ( možná by stačily poslední 4 kvalty ). Vyšší hmotnost (285kg plně natankováno) při jízdě, akcerelaci není znát. Manipulace na místě chce trochu cviku.

Závěrem musim říct, že jsem čekal víc cestovní stroj. Musel jsem ze všeho nejdřív pořídit pořádnej blembák. Na nohy netáhne vůbec, ale větrný štítek mohl být účinější, na sportovní posez vyhovuje.

Jinak vypadá skoro jak nová. Na těch řečech o Německé poctivosti něco je.

Petr67
Petr67 napsal 09.01.09 v 08:07

Krásný BMW a spolehlivost dávám 10b.Přeji mnoho km bez nehod a problémů

perlufanda
perlufanda napsal 28.05.08 v 12:45

BMW je záruka kvality Super stroj