Honda GL1800 GoldWing (2006)

Vlastník Polous
Vloženo 17.5.2008
Aktualizováno 29.7.2017

GL 1800, cabernet red, 80W repro, vyhrivani rukojeti,sedla a noh, navigace, CB a dalsi

První dojmy - První dojmy super. Jak jinak, je to přece Goldwing.

Tohle je muj nejnovejsi kousek. Koupil jsem ji v listopadu 2006 jako novou. Predchoziho GoldWinga jsem prodal, protoze jsem zjistil, ze ten novej ma silnejsi repro soustavu, ma vyhrivane rukojeti a ma moznost pustit teplej vzduch na nohy, coz vyuzivam pri kazde jizde v desti. Dal ma vyhrivane cele sedlo a operku pro spolujezdce a v neposledni rade ma navigaci - velice uzitecna vec. Nikdy jsem si nemyslel, ze to reknu o navigaci, ale citim se vice jistejsi na cestach, zadne velke objizdeni nebo vytaceni a couvani. Parada. Pak jsem prikoupil CB, nejake chromy a svetla, ale mam jeste par veci co bych chtel dokoupit, takze az to tam hodim, dam vedet. Jinak pokud by nekdo mel zajem o radu, treba kde koupit levne veci na GL 1800, napiste, mam spoustu overenych web stranek na spoustu veci.

3.1.2015 jsem se pustil do předsezónního servisu. Mám v plánu vyměnit gumy a když už budu v tom, mrknu i na brzdové desky. Potom vyměním vzduchový filtr a svíčky.

4.1.2015 mám vše rozdělané, věci jsou koupené a připravené na montáž. Začal jsem vzduchovým filtrem a svíčkama. Potom jsem se vrhnul na sundání kol a výměnu všech brzdových desek. Vše šlo jako po másle a v pondělí nechám přehodit gumy.

5.1.2015 Gumy přehozeny, namontovány (samozřejmě s momentovým klíčem) a hotovo.

Moto je připraveno na další spokojenou sezónu. Přiložil jsem i pár foto.

dusmen
dusmen napsal 05.12.15 v 14:34 10b.

Ahoj maš peknu strojovnu .Ja mam taku istu farbu, tuto zimu idem robiť tuning .Poprosil by som o web adresu na lacne tuningove veci. Dakujem

moja adres dusogajdos@centrum.sk
moje foto http://dusman.rajce.idnes.cz/

pavsa66
pavsa66 napsal 09.03.15 v 19:58 10b.

Nádherný parník gratulace

BigRad
BigRad napsal 15.02.15 v 22:31

Máš to fakt hezký, krásná barva a pěkně se o ni staráš, ta se má za 10

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 15.02.15 v 20:06 10b.

Parádní křižník gratulejšn

pravedo
pravedo napsal 18.11.14 v 21:11

Skutočne vyblaznené potreboval by som trošku poradiť,pred mesiacom som kupil goldwinga 2008 mesiac sa trapim na internete hladam snorim čo a ako,chcel by som zmeniť repro farbu za peknú tmavo červenú a táto je úžasná a tak všeličo prosim pomôžte.ďakujem