renocar_unor

Yamaha TDR 125 (2000)

Vlastník BikerLaky
Vloženo 16.5.2008
Aktualizováno 4.10.2009

Ve středu 13.5.2008 jsem jí koupil! Pro mě je to skvělá motorka, která má pohodlné sedlo jak pro řidiče, tak i pro spolujezdce. Celkem dobře táhne už od spodníc ot.V okamžiku kdy se otevře přívěra jede neskutečně krásně a dá se s ní jet i dost sviž

!!!prodána !!!

Je to skvělé, pohodlné a spolehlivé 2T cestovní endurko. Díky jehovelice solidnímu výkonu a dobrému podvozku je v podstatě všestrané. Dá se s ním krásně vyblbout v kopcovitých zatáčkách na asfaltu( to je moje ), ale také se hezky projet v lehčím terénu..

Akcelerace je díky 2T motoru na 125ccm naprosto skvělá. Nevím přesně kolik je z 0 na 100 km/h, ale je to okomžitě a to se nemění ani když vezu mladou nebo otce .

Není problém ve dvojku do kopce s zatáčkama jet 110 km/h.

Brzdy:

jsou namotorku tohoto typu velice solidní.

Přední:

je dobře dávkovatelná,ale není nějakkousavá.

Zadní:ocení příznivci terénu a polních cest.Chce to cit a bude krásně dávkovatelná, ale oproti přední je dost kousavá. V jakékolivrychlosti jí zašlápnu, tak se zadní kolo zastaví.

Celkem mě překvapilo, žekdyž zadní zašlápnu na maximum i ve 120, tak zadní kolo drží stále krásně rovně směr a nijak naujíždí (zamozřejmě, žepři jízdě rovně).

Tlumiče:

Jak už jsem psal, tak jsou nastaveny výborně. Toto nastavení vyhovuje jak lehčímu terénu, taksportovní jízdě v zatáčkách.Zatím se mi nestalo, že by se předek nebo zadek rozvlnil.

Přední tlumiče:

jsou dostatečně měkké což je super na naše "krásné" cesty a také pohodlné na větší vzdálenosti.

Zadní tlumič:

K centrálu nemám co dodat, prostě supa...

Spotřeba:

Pohybuje sedo 5L podle stylu jízdy což si myslím, jedost na pohodu na to, co ta morka dokáže nabídnout.

Olej:

Liju jen 100% syntetiku a to bud Castroll TTS a nebo Motul 710.

Litr oleje vydrží na cca 1 000 km.

Motorka je vybyvena"mixérem" díky, kterému nemusíte šaškovat při každém tankování s nějakýma lahvičkama oleje, ale prostě a jednošu natankujete a jedete.

Více info zde: www.tdr.phorum.cz/forum/phpBB3/index.php

context
context napsal 15.03.14 v 11:55 10b.

pěkna ať slouží

Petr_TA
Petr_TA napsal 21.12.13 v 14:34 10b.

Super 2-takt a parádní svezení
10b

Fíla97
Fíla97 napsal 01.09.13 v 18:41 10b.

Taky o nějakém takovém uvažuju :) 10Bodů ;)

H4nz
H4nz napsal 01.06.10 v 22:38

za 10b...jo a mám otázku...mám 170čisel a uvažuju taky o nějakym podobnym endurku tak nwm jeslti by to nebylo moc vysoky...

Bikeer_Bibii
Bikeer_Bibii napsal 09.05.10 v 22:08