Husqvarna SM 510R (2006)

Vlastník chicony46
Vloženo 18.4.2008
Aktualizováno 22.4.2008

Nejlepší stroj který jsem měl.. Vyhovuje mi špičkovýma jízdníma vlstnostma výkonem a hlavne celkovou povahou SuperMoto strojů!!

Jo jako mlady(někdy ve 12ti) jsem začal asi jako každý kluk..pionýr.. Jenže.. doma byl Simson, na kterém otec jezdil do práce.. No to byla pila! Na štěstí byl otec relativně chápavý a Simáka mi pujčoval, tehdy jsem pochopil, že motorky je to, co mě v životě bude stát hodně peněz... po Simáku přišla "na kšeft" koupená(s kamarádem na půl) Cagiva Freccia s kitem polin 160ccm! To byl nářez!!! Jelo to jako prase(aspoň se mi to tehdy v 16-17ti zdálo) no potom škola a bez motorky do 21! Byla to smrt! Pracoval jsem ale na motorku to holt nestačilo.. po roce v práci se můj plat vyšplhal na hodnotu, kdy už se dalo o motu uvažovat! V 21 jsem v unoru koupil Yamahu YZF R6 r.v 1999... Teď to byla pila! Byl jsem z ní hotovej! Motorka mých snů, a já ji měl v garáži!!! nevěřil jsem tomu!! No bohužel, tohle mě po 2 mesících začalo nějak přecházet... Zjistil jsem, že kličkování mezi auty a svátečními řidiči není to, co doplňuje dostatečně můj adrenalin do žil... jóó to když se vyjelo na Ece hommo.. tam jsem cesťáka zbožnoval.. jenže to bylo za cenu toho že jsem musel jezdit 60 km tam(za autama a v 60km/h), a po hodině ježdění zpátky stejným tempem a se stejnou "nudou"... Protože jsem jezdil od 16ti bikros, začal jsem přemýšlet o motocrossu, jenže jsem se nechtěl vzdát občasných projížděk s holkou, nebo návštěvou kamarádu, prostě jsem chtěl i trochu praktickou motorku...tehdy TO začlo... začal jsem pokukovat po SuperMoto...den ode dne jsem si byl jistější že to je přesně to, co hledam FUN bike!!! Dva měsíce po koupi R6 jsem udělal výměnný obchod a R6 vyměnil za KTM duke II 2003!!

Nááádhera!! To bylo ono, na dvojku po zadnim, za 3 pořád po zadním.. byl jsem unešen a hlavně ve své kůži!!! jenže kamarád koupil Husqvarnu SMR 510 2007, jeli jsme na vyjiždku a on mi ji půjčil... a to neměl dělat... byla to láska na první svezení!!! nechápal jsem že tak podobná motorka(tehdy mi podobná připadla-prostě fun bike) může dodat 100krát větší porci zážitků a adrenalinu do žil.. duke šel na podzim 2007 do světa.. v únoru 2008 to přišlo!! Husqvarna SMR 510 2006 najeto 2600km(koupená od kamaráda, který na ni něměl čas) byla doma!!! A do dneška je, teď i s akrapoviĆ systémem a věřím, že doma hooodně dlouho zůstane! Neuvěřitelný stroj!! Teď mám to co jsem hledal.. drifty při brždění, na zadní i na 4 rychl. stupeň... agresivní styl jizdy...

chicony46
chicony46 napsal 10.06.15 v 23:49

Nene, ta fotka je z mych zacatku na Slovensku - a ty voe kdyby jsi me zabil, tak si nevzpomenu kde.. Je to uz par peknych let.. Jinak nejblizsi trat Vyskov, Vysoke Myto..

klubko
klubko napsal 10.06.15 v 13:36 10b.

dost podobnej příběh jako můj, hlavně ta fascinace supermotem akorát já se k motárdu dopracoval mnohem pozděj. Kde seš to vyfocenej na té dráze? Někde u Hranic?

jura.seram
jura.seram napsal 16.04.15 v 23:21 9b.

krásný stroj 10 b

chicony46
chicony46 napsal 31.05.11 v 11:09

Díky všem. Pro dva otypovaná byla.

Vladik-Moto
Vladik-Moto napsal 21.09.10 v 09:50

Nádhera, super motorka a skvělej popis