Suzuki VZ 800 Marauder (2000)

Vlastník PákyUL
Vloženo 18.4.2008
Aktualizováno 17.8.2009

Vloženo: 28.07.2010, Uskutečněno: 17.07.2010, Zhlédnuto: 28x

Tak to byla paráda! Po loňském rakousko-německém výletu jsme se rozhodli, že zkusíme Moravu a bylo to super! Spojili jsme motorky s vinicema a zjistili, že to jde! Nádherná krajina v okolí přehrady Nové Mlýny (viz film Bobule), Znojmo, Mikulov, Krumlov, Lednice atd... Do akce se se mnou zapojila celá rodina - dcera Niky (Suzu GS500F-viz Trial1), její přítel Michal (Honda CB 500-fik ul), manželka Martina (Yama XVS 125 Dragstar), syn Radek (Honda 125 CBR-ZákonJR), otec Martiny Vláďa (Yama XV 535 Virago) s manželkou Evou (baťůžek) a kamarád Petr (Honda 750 Shadow) s manželkou Danou (baťůžek). Chtěl s námi původně ještě vyrazit i brácha manželky Tomáš (Kawa VN 800 Classic-Hrubka), ale pak mu to nevyšlo... Super počasí (někdy až moc=35 stupňů C!!), slušný silnice, moc úžasný ubytování (www.penzionpodvinohrady.cz) a hlavně fakt krásná krajina a pohodový ježdění! A toho vína, co jsme ochutnali (myslím v tekutém stavu). Zažili jsme i skutečné moravské hody (trvaly 2 dny), takže spousta zážitků a vzpomínek. Prostě super. No a co příští rok...?

• Maďarsko 2011

Tak to zase vyšlo, super. Moc pěkná dovča, Maďarsko je dobrá země...dobrý jídlo, dobrý pití, super koupání, pohodový lidi...silnice jsou v pohodě. Docela jsme si to užili, můžu jenom doporučit. Záměrn

Typ:Dovolená
    Vloženo:08.03.2012
    Uskutečněno:15.07.2011
  • MotoChaba 2011

Takže po roce znovu! Já, Nikča (Trial1-Suzu GS 500F), Michal (Fík UL-Honda CB 500) a Pítrs (tentokrát Burgman 400, jinak Honda 750 Shadow), prostš rodinná akce, počasí super, motorkářů jak máku, super

Typ:Sraz
    Vloženo:17.05.2011
    Uskutečněno:30.04.2011
  • Zahájení 2011

Hm, tak to byla paráda! Začátek sezóny, jak má být. Domluvili jsme se se švárou (Hrubka-Kawa 800 VN) a s kámošem Petrem (Honda Shadow)+baťůžek Dana na výjezd a vyšlo úplně všechno. Počasí, cesta, jídl

Typ:Vyjížďka
    Vloženo:05.04.2011