Aprilia SL 1000 Falco (2002)

Vlastník BobRF
Vloženo 18.4.2008
Aktualizováno 5.4.2017

Chtěl jsem dvouvál a po neuspěchu sTL1000R jsem natrefil na tuto krasku i když jsem se jel jen kouknout už na první pohled mi vyrazil dech stav!! Top stav se vším co kněmu patří majitel jí šlechtil!!

Suzuki TL 1000R: Problém z čidlem vstřikování!!

První dojmy - Jízda na Falcu je compromis supersport cesták nebolí vás záda ani ruce ale víc jak 400km v kuse bolí vás celé tělo dvouválec vás pěkně protřese ale padne do ruky okamžitě!!

Motorku bych doporučil pro - Pro každého kdo chce svižnou mašinu chce poblbnout okolo komína ale i cestovat Alpy k moři a nemít tuctovou japonskou motorku!

Doplňky na motorce - Ladáky RP tuning vyborný zvuk, KN filtr vzduch olej, CN páčky levnější než titax ale k nerozeznání vyborná kvalita!!!

Začinal jsem jako každy java50 po ní CZ150 tři rychlostní mašina litaní bez papíru byla to parada přesedlání na panelku250 vyborny stroj na tu dobu! Pak nasledoval bizon 350 upraven kapotkama original nic moc ale motorově super jela jako čert akorat na ní moje první havarie moto totalka?! Pauza 10 let rodina vic už jsem nevydržel a koupil GS500E po takové době jsem chtěl neco na pohodu ale jela vyborně po jedné sezoně prodal následovala RF900R bomba mašina cestováni i střelba po dvou sezonách touha po dvouvalu koupil jsem TL1000R při koupi vše ok ale dojel jsem domu a Suza přestala jet vratil jsem ji prodejce z bazaru vyborny chlap!! Sam nechapal co se stalo. Chtěl jsem počkat na opravu a vzít jí zpět byla to opravdu kraska takove se nevidí po tydnu jsem se dověděl zavada čidlo vstřikovaní ale počasí a jezdící kamoši nevydržel jsem a koupil SL1000falco sice TL byl masakr motorově ale aprilie z ladakama čipem KN filtrem je dustojny soupeř . Italsky desing je bomba jsem spokojen na 150 procent a byvaly majitel se oni opravdu staral!! Fotky prozatím od neho inzeratové.Zkušenosti s ní zatím žadne najel jsem sto km ale jede brutálně a chtělo by to tlumič řizení potvurka se zveda i na trojku na zadní plynem!! Tak počasí není zrovna ideal ale už jsem najezdil asi 500km a pomalu se začínam otrkavat musim o dvouvalu řict že je to uplně o něčem jiném adrenalin! Zvuk z ladaku RP je opravdu neco neskutečného kdo nemate ladaky a uvažujete tak doporučuji. Pohybuji se nějaky patek mezi motorkama ale takovy brutal jsem neslyšel upřimně! JInak Falco jizda je super nadherně pada do zataček a ty vyjezdy!!! Už zustanu u dvouvalu čtyřval ma silnější vrch lepší spotřebu ale zvuk a charisma to se dvouvalu nikdy nevyrovná ale samo každy mame svoje vivat sezona a pozor na ty plecharny je to někdy hruza!! Tk už jsem odjel 5 sezon cirka 20000km a musím říct že Falco mně p
ořád překvapuje!!
Tak 10 květen 2013 mi zůstane v paměti Falco si odvezl nový majitel byla mi trochu smutno přeci jen 5 odjetých sezon zanechá v duši nesmazatelnou čáru byla to vynikající motorka a bez poruchová vyměnil jsem jen start civku!!! Ted mne láka Tuono případně Speed Tripl tak uvidím??!!

bejkxxx
bejkxxx napsal 21.03.13 v 19:00 10b.

krásný stroj, fakt bomba! ať slouží každopádně za 10b!

-Jandys-
-Jandys- napsal 09.11.12 v 20:54 10b.

Už jsem tu kdysi psal,nevadí-10.b dávám tedy teď TL není špatné(jezdil jsem) ale Falca jsem zkoušel dvě od kamarádů,jedno origo druhé na způsob Tuona a obě SUPER!!!Tak vím o čem tu píšeš,máš jej moc pěkné a barevně vyvedené,krasavec

rockstar17
rockstar17 napsal 19.04.12 v 09:56

Peknej stroj a navic se jen tak nevidi coz je dneska malej zazrak takze at to lita a 10b

SPIJKER
SPIJKER napsal 08.05.11 v 23:01

zdar, peknej kousek.. zustan svisle...!

BorisVTR
BorisVTR napsal 17.10.10 v 20:38

Nadherne Falco.Ked si zamilujes dvouval neni co resit.A zvuk Aprilii z Rotax motorem je asi ten najkrajsy jaky sem na moto cul.Preju hodne pohodovych km a davam jasnych 10bodu