BMW R 1200 C (1998)

Vlastník Rudolf_BMW
Vloženo 20.3.2008
Aktualizováno 20.3.2008

Koupil jsem jí jako dovoz, je ve velmi dobrém stavu (netroufám si napsat ve výborném, ikdyž si to myslím). Je spousta krásných motorek, ale tahle je pro mne nejhezčí.

Nemám příliš zkušeností s velkými motorkami, tohle je druhá. Kdysi jsem si na motorce otočil nohu špičkou dozadu a na základě tohoto zážitku (poměrně silného) jsem dlouho na velké motorce nejezdil a obávám se, že jsem se stal ke každé zatáčce až nespravedlivě podezřívavý.
Svezení na BMW cruiseru je velmi pohodové, ale pokud člověk potřebuje, tak akcelerace příjemně překvapí - možná až zaskočí.
Protože nejsem žádný obr, je trochu náročnější manipulace na místě, ale to asi s každou motorkou těchto rozměrů.
Nepříjemě mě překvapil přístup k baterii. Ten představoval demontáž sedla a pak nádrže. A nebo je v tom fígl, který neznám.
Ale jinak to nemá chybu.

Shadowfax
Shadowfax napsal 06.02.09 v 07:02

Při výměně baterie holt ut nádrž sundat musíš to jinak nejde taky mě to leots čeká.Mám tam baterii ještě originální (10-let!!)tak tam dám gelovku a mám zase doufám na 10let pokoj.Jinak ten adaptér na dobíjení je moc šikovný.A´t lítá

CEC1L
CEC1L napsal 11.04.08 v 10:45

Výborná volba, slušná výbava (kufry, pohodlné sedlo pro spolujezdce, čiré blinkry, oválné zrcátka, kryt brzdy, plexi) a padací rám by jí taky moc slušel 10
Přeji mnoho pohodových km

Sydney
Sydney napsal 28.03.08 v 18:23

Vítej v klubu, líp sis vybrat nemohl . Nádrž musíš sundat jenom když měníš baterku nebo vzuchovej filtr. Já tam mám origo vytažený dva kábliky- odizolovaný a stočený nad nářadím pod nádrží.Když potřebuju dobíjet tak do nich strčím "banánky",na ty píchnu nabíječku ajeto. Nadčasová mašina pro fajnšmekry.Kudy jezdíš, tudy budíš pozornos.

Lada-Pce
Lada-Pce napsal 25.03.08 v 21:59

Tahle mašina je super ať Ti jezdí a s těma padákama má Toňdas pravdu líp to vypadá a jitota je jistota. Ps mnoho štastných kilometrů.

Ladyk
Ladyk napsal 25.03.08 v 20:34

Parádní motorka,v krácné černé barvě, kufry tam taky nějaký jsou, tak teďka už jen hezké počasí a hurááá na cesty!Ořeji čistou stopu a slunce v zádech