Honda CBR 900RR Fireblade (2002)

Vlastník Kebi
Vloženo 23.2.2008
Aktualizováno 4.8.2010

Mala, dobre ovladatelna, rychla, pohodlna, a zluta

Moto je v serii, vsechno je original. Nebyly provadeny zadne zmeny. Koupeno od prvniho majitele z Italie.Za sezonu 08 najeto 20tis a ani jedna zavada. Vzdycky startuje, jede, brzdi, nezere olej. Hodna holka
Jezdeno s K&N vzduchovym filtrem K&N olejovym filtrem,olej Motul . Gelova Baterie YTZ 10S,Gumy Metzeler Sportec M3.Chod motoru se pri K&N jeste vic zklidnil, ztisil a je i docela kultivovanej. Motorka je klidna, motor tahne porad, nema zadne propady ani skoky. Tlumeni na nase silnice dostatecne, zehli vsechny bezne nerovnosti a vetsim se snazim vyhnout . Brzdy jsou pomnerne ostre ale dobre davkovatelne, cestovni rychlost do 180 pak zacina foukat za plexi , asi to vyresi "touring plexi", uz o nem premyslim. Max rychlost 299, de ji to nahoru docela pekne. V kuse uject kolem 250Km jde v pohode i po nasich silnich(Pak holt tankovani ).Maximalni pocet za den je neco malo za 750km (a nebyl problem – pouze okresky) . Batuzek si stezuje na moc pokrcene nohy a na silnejsi rany do zadecku, ja nic necitim asi si bude muset zvyknout Moto vyborne sviti. kdys sem s ni jel poprve vecer, mel jsem pocit ze letim na ohnive kouli. Spotreba zatim od 6 - 7,5 litru. Prumnerne mi pocitadlo hlasi ze ujedu 150Km/10L coz je pri dvaceti litrove nadrzi cca 300Km. Moto sem chtel na bezne jezdeni obcas taky na peknou pilu, blbnuti, vylety ve dvou.. proste vseumela. Muzu rict ze splnuje vsechno co sem chtel. +brzdy +klidny a presne odhadnutelny motor +dostatecna sila +zrychleni +svetla +pomerne dost prostoru pod zadnim sedlem , horsi uz je sedlo spolujezdce a pohodlnost pri delsi ceste
Kdyby chtel nekdo dalsi podrobnosti , klido pisnete. Zdarec a hodne stastnejch kilometru.

___

Aneb 3 roky s Firebladem
I po letech pravidelneho pouzivani je holka stale v serii, jedine co se meni jsou soucastky ktere muj mechanik pri pravidelnych kontrolach oznaci jako „ty vole to taky vymenime, kdyz uz se v tom hrabu, tak at je to poradne“ Po letech se jako bonus vymenila i baterie (alarm ji sezral v zime)

Za tu dobu jsme dostatecne srostli a uz se s tim nepareme tak jako na zacatku , ne nadarmo se rika ze 954 byla jednim z nejlepsich modelu „farosove rodiny“ . I kdyz ma devce jiz nejaky ten rok odkroucen bezproblemu staci cemukoliv co se po silnicich pohybuje.

Spotreba stale stejna , olej stale nezere vubec.

V podstate ani neni co vic k motorce napsat , zataci, brzdi, zrychluje, vsechno jakoby mimochodem a samozrejme. Da se s ni ject na hrane na okruhu nebo se na vikend zbalit a udelat si poznavaci zajezd kamkoliv.

Takze se mnou zustane i na sezonu 2010 a uvidim teprve dalsi rok. Bud se objevi neco , co ji bude schopno nahradit, nebo se mnou holka uz asi zustane naporad

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 28.02.12 v 08:32

Gratuluji jezdíš na pěkné motorce. Dávám ti na ní 10 bodiků. Ať motorkářská sezona 2012 je pro tebe úspěšná spoustu najetých km bez závad a nehod.

TVGSXR
TVGSXR napsal 24.11.11 v 18:54

Krasa..!! Tak jsem nakonec dal na tvoji radu a koupil 954rr a jsem rad ze jsem tak udelal diky

Sphere
Sphere napsal 25.10.11 v 09:20

pěknej žluťásek za 10 samo, Farykovi nelze jinak

Black-rider
Black-rider napsal 10.02.11 v 22:28

huste si ho krotis

Bad..Boy
Bad..Boy napsal 24.01.11 v 16:23

parádaní mladší brácha za 10b, moc pěknej...