Honda VF 750F (1986)

Vlastník Shollochov
Vloženo 3.2.2008
Aktualizováno 9.3.2009

VéeFko se mi vždycky strašně líbilo a když jsem ho objevil v inzerátu, tak jsem neodolal. Mělo pokažený motor, ale už je v cajku a jinak je v naprosto luxusním origoš stavu.

Jízda na VéeFku je naprosto uchvacující zážitek. Nejsilnější emoce vyvolává nádherný zvuk "vé čtyřky", který se ve vysokých otáčkách dá nejlépe přirovnat ke klasickému komunistickému kuchyňskému robotu ETA, naplněnému zmrzlou jahodovou dření a mlékem a zapnutému na trojku. Pokaždé, když se odhodlám ho malinko potrápit, je mi odměnou příjemná husí kůže po celém těle a zrychlený tep. Prostě nádhera. A vůbec nevadí, že se jedná o snad nejporuchovější motor, co kdy Honda vyplivla na svět. Naprosto jiný druh husí kůže a zrychelého tepu ve mě vyvolávají brzdy a rám. VéeFko brzdí o malinko líp než vlak a co se týče tuhosti rámu, vlastně se ani nedá použít slovo tuhost. Ale zase je pravda, že ono se to vlní tak nějak nezáludně a předvídatelně a s trochou zkušenosti se s tím dá docela žít. Jako motorku na běžné použití bych VéeFko každému vřele nedoporučil, ale jako retro zážitek na neděli je to naprosto luxusní.

Jirka4137
Jirka4137 napsal 27.08.13 v 20:47 10b.

Slušný stav to už se moc nevidí.

nordavind
nordavind napsal 01.05.10 v 22:08

kdysi pred lety sem mel presne takovou krasavici a byl sem s ni maximalne spokojenej davam 10 bodiku a preji mnoho pohodovych kilaku

Alesvf
Alesvf napsal 16.02.08 v 17:07

super kousek

Šedek-
Šedek- napsal 04.02.08 v 07:07

Fakt je pěkná. Vítej v klubu.

Big.One
Big.One napsal 03.02.08 v 21:01

Ta je krásná To až bude v chodu tak to bude 100% exhibice.