Suzuki VS 1400 Intruder (1995)

Vlastník mira68
Vloženo 10.10.2007
Aktualizováno 28.9.2010

Koupil jsem ji v říjnu 2007 s najetejma 15000 km, r.v. 1995 - dovoz SRN.

Předchozí motorka byla Yamaha 535 Virago, sloužila mi moc dobře dva roky, ale byl jsem na ni asi moc velkej. Šáh jsem po VS 1400 a to byla fakt dobrá volba. Nádhernej zvuk, šílenej zátah a myslím si že i krásnej pohled na stroj plnej chromu je fakt nálož. Na motorce jsem měnil řidítka za širší, dával jsem novej lak, protže ten starej nestál za moc a ačkoli motorka asi nikdy neležela, tak ten předchozí majitel se na nádrži a jejích ornamentech fakt podepsal. Protože byla pravděpodobně od boty rozříznutá na jednom místě sedačka spolujezdce, sundal jsem koženku, vyřízl jsem ornament, podložil jinou černou koženkou a všechno jsem obšil na šlapacím šicím stroji. Výsledek je si myslím docela dobrej. Dál jsem nechal vyrobit z masivního nerezu pomocný brejle na dlouhou vidli a to se osvědčilo, protože se vidle zpevnila a líp se to vodí do zatáček a prostě se to chová o poznání lépe. Malej problém jsem měl se zadní brzdou, byl zatuhlej brzdovej pístek, ale dal se snadno rozhejbat a po výměně destiček začala motorka i brzdit. Jinak jsem dělal běžnou údržbu s výměnou oleje a filtrů. Mám na ní najeto kolem 8.000 km a jsem zcela nadšenej. Motorka jezdí bez nejmenšího problému, spotřeba je podle stylu jízdy někde kolem 5,5 až 6,5 l na 100 km, olej dolévat nemusím a měním jej po 6.000 km. Protože mám zvednutý výfuky a nemůžu dát dozádu na boky brašny, vyrobil jsem si z nerezu a nechal vyleštit nosič, kterej když nepotřebuju, tak sundavam. Mám ho na čtyři šrouby zboku přidělanej na opěrce a demontáž mi trvá asi dvě minuty. Jinak ty dlouhý vidle jsou lehce nepraktický, problém nastává v okamžiku, kdy se potřebuju na malém prostoru otočit, fakt na to by potřeboval člověk kruháč, náměstí nebo letiště, ale ten pohled na takhle upravenou a nesériovou motorku skutečně stojí za to.
Motorku jsem s těžkým srdcem prodal, sloužila bezvadně tři roky a měl jsem ji pod kůží, její motor mi však navždy zůstane vytetovaný na levém rameni.

Pidas352
Pidas352 napsal 10.03.18 v 21:24

Hodně pěkný introš, někdo si ho jistě užívá

Červajs84
Červajs84 napsal 13.01.17 v 11:43 10b.

Krásnej stroj

Diwoch
Diwoch napsal 19.07.15 v 21:13 10b.

Retráč
Retráč napsal 06.05.14 v 15:04 10b.

Když chopper tak Introš Paráda jasnejch 10b

pstros01
pstros01 napsal 09.03.13 v 10:48 10b.

Paráda.