Ducati ST3 (2007)

Vlastník ursus
Vloženo 26.9.2007
Aktualizováno 20.5.2022

Je to ST3S ABS - oproti ST3 znatelně lepší v jednoduššeji nastavitelném odpružení od soudruha Öhlinse, co se údajně lehčích kol Marchesini týče,nemohu soudit, to by se asi dalo zhodnotit v přímém srovnání,jež nemám.Jednoznačně excelentní jsou brzdy

Motorka koupena od FIRMA:DMOTO (Popůvky)

První dojmy - Skvělé, lepší a nejlepší i po 10 letech. Najeto sice jen 36.000 km, ale k o to větší spokojenosti. Nevlní se v zatáčce, skvělé odpružení, žádná divočina na honičku po okruhu, ale větší stroj na cestování ve dvou, poskytující radost za jakýchkoli podmínek.

Motorku bych doporučil pro - Pro klidné cestovatele, kteří občas rádi vezmou za plyn a dají si i ostřejší jízdu.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti s nastavitelnou intenzitou, kufry.

Zkušenosti: Hodnotitele fotografií prosím o shovívavost fotek z okruhu - není to superbike a ani cestovní Bridgestony neumožňují moc dráždit asfalt kolenem, takže 2:40 v Brně se závodníkům bude jevit asi k smíchu, ale cílem nebyly časy, jako spíše osahání si možností mých i motorky...nemluvě o tom, že já závodní ambice fakt nemám ))
UPDATE rok 2022: najeto jen 42.000km a zatím k velké spokojenosti. Sice už mezitím proběhl nějaký ten hapalajnen (holt zajíc v zatáčce kličkuje jak v minovém poli tak dlouho, dokud nejdu k zemi), ale cestovně super. Občas chytnu falešný neutrál, občas na volnoběh zdechne, ale jinak velmi komfortní stroj. Podařilo se mi dokoupit použité originální pevné kufry v barvě a tak je to ideální pohodlný cesťák. Mám silný pocit, že se konečně motor usadil a má lepší zvuk než v poloviční kilometráži. Za mne skvělý stroj.

33.petr
33.petr napsal 21.05.22 v 18:33 10b.

Ducati je ducati...

Páčkalíny
Páčkalíny napsal 30.09.17 v 17:19 10b.

Pěkná italka...

Mirinn
Mirinn napsal 15.02.16 v 22:43 10b.

MarioV2
MarioV2 napsal 17.10.09 v 13:12

Pěkná mašina! Ať máme brzo jaro, hodně příjemných kilometrů.

Stika_dravec
Stika_dravec napsal 14.04.08 v 08:42

ursus 12.04.2008
Gratuluji k volbě , kdyby se loni dělaly SS1000, tak bych šel do ní, takhle jsem ulovil poslední ST3 ve stejné barevné kombinaci v ČR (mrkni na můj profil)
Hoj,gratuluju k ST3 je nadherna. Ja jelikoz nemam taky uplne zavadni ambice jsem ji nejdriv taky chtel,ale sehnat ji v techto barvach a za slusny peniz bylo nemozne, tak jsem koupil SS. Podle me je ducati v techto barvach nejnadhernejsi. Doufam ze az se v Brne nebo v okolí potkáme tak dame pokec