Honda XL 600V Transalp (1998)

Vlastník SniperFM
Vloženo 24.4.2007
Aktualizováno 20.10.2010

Koupena z druhé ruky v dubnu 2007 po 7-mi letech abstinence! Splněný sen, další meta už jen Africa Twin. Je v perfektním stavu, skvěle udržovaná.

Zkušenosti: Jak počasí a čas dovolí, tak jezdím, nejraději si odskáknu do Jeseníků Zatím se podařilo dosáhnout spotřeby 4,8 - 5,2 l/100 km tak uvidíme, jak se bude vyvíjet na projížďkách.Mitas E 09 Dakar na obou kolech drží skvěle i na asfaltě o čemž jsem se přesvědčil v Jesenických zatáčkách.

Tak spotřeba mi klesla na okreskách na nějakých 4,4 l/100 km ( děkuji K&N ), nové pneu Mitas E 07 na obou nápravách ) zadní v rozměru 130/80-17. Jezdí se mi na ni lépe, než na stodvacítce.

Cesty: Nejraději ze všeho cestuji, nejsem bahňák, takže dálky a okresky všeho typu, tu a tam nějaký ten brod a lesní cesta, ale opravdu zcela vyjímečně. Lákají mě dálky na nabalené mašině, pro tohle jsem se narodil.

Další info: Cíl: Africa Twin...možná Varadero. Začínám totiž zjišťovat, že pohodlí a silnější motor využiji více, než dlouhé zdvihy pérování. Ano, bude ze mě konzervativec, ale nejsem si jist, jestli bych byl s Africou pro moje potřeby tak spokojený. Zatím nejsem rozhodnut.

deimos
deimos napsal 14.04.09 v 09:07

SniperFM
SniperFM napsal 07.07.08 v 10:23

Jojo, tak mi pak s tou svojí leštičkou asfaltu ukážeš, jak to jede nabalené po šotolině a budu nad tím uvažovat

Viki83
Viki83 napsal 06.07.08 v 20:53

Kup si FZ 6 Fazer. lol

SniperFM
SniperFM napsal 12.05.08 v 20:03

Díky Víťo.
Tvoje motorka je další v pořadí mých nesplněných snů, snad se jednou také dočkám, rád bych toho vyzkoušel ještě mnoho, ale budu se maximálně snažit o to, aby mi v garáži stály XRV 750 a VFR 800i. No, s mým platem to půjde asi hodně dlouho...

Víťan
Víťan napsal 17.03.08 v 20:41

Ahoj kámo.
Máš moc super motku, kterou docela znám.
Je to moc krásný stroj od Hondy, na cesty i do terénu a také se nezahanbí i ve velkých kopečkách.
Prostě krásná a silná motka.
Přeji ti, aby ti sloužila jen v těch nej kvalitách.
Ať ti to jezdí.