renocar_unor

Yamaha FZ6 Fazer (2006)

Vlastník Ozzy_
Vloženo 28.8.2007
Aktualizováno 8.6.2010

Zdivocela kocka. To ho myslim vystihuje nejlip. Motor ze supersporta, vzprimeny a pohodlny posaz, slusny dojezd, skvely podvozek i brzdy, a polokapotaz chranici proti vetru. Uzasny mix zabavy a prakticnosti. Koupeno 04/2007 nove.

TAK FAZIK JE FUC. BUDE SE MI STYSKAT, dal mi strasne moc. Muj smutek zmirnuje fakt ze sel do opravdu dobrych rukou.

Zkušenosti:
Dva roky pred porizenim Fazera jsem se tu a tam svezl na S-kovem Hornetu r.v.2003, takze se da srovnavat. Posaz je velmi podobny, na Hornetu o krapatek vic na ruce, ale rozdil je vazne minimalni. Motorove jedno a totez v blede zelenym, krome teda toho ze Fazer je strikacka, takze zadny problemy se startovanim. A rekl bych ze je uspornejsi. Navic diky vetsi nadrzi je i vetsi dojezd. Jinak teda Hornet pusobi hraveji, a Fazer dospeleji (Narozdil od Horneta ma navic centralstojan, zadni blatnicek, sirsi a lepe chranici polokapotu, palivomer, zadny sytic a vetsi nadrz). Pokud by se v dobe koupe delala jeste S-kova verze Horneta, asi bych resil co koupit, takhle to bylo bez problemu. A stejne jsem do Fazera zamilovanej uz od roku 2004 co sjel prvne z vyrobniho pasu.

Cesty: Cestovat je s nim stejne krasne jako blbnout. Ani na jedno neni specialista, ale oboji mu jde skvele, a to je jeden z argumentu proc ho mit v garazi. Zvladne stejne dobre zatacky u Karlstejna, dalnici do Brna kruhove objezdy a prulet mestem. A pry i Alpy a Chorvatsko, ale to jeste nemuzu potvrdit z vlastni zkusenosti. Dokonce ani na okryuhu se neztrati, ale to uz clovek nadava na moc nizke stupacky :)

Další info: Sporeba me tesi, zatim jsem nejel zadnou nadrz vetsi nez 6,5l, standard je tak cca 5,5l. Najezdenych mam pres 30kkm. Na okruhu cirka 7,5 litru.

Moje stránky o FZ6-S Fazer:

Recenze (FZ6s Fazer 04-06):

Test na Motorkari.cz

Test na Auto.cz

Nástupce (FZ6 S2 07-> ):

Test na motorkari.cz

context
context napsal 01.04.14 v 18:49 10b.

krasný tak ať slouží

P.Cabi
P.Cabi napsal 19.03.11 v 14:27

Dobrá recenze a ještě lepší www stránky věnované Fazeru 10-ka tě nemine

Ozzy_
Ozzy_ napsal 17.02.11 v 20:20

Nojono, skoda ji bylo. Ale kdyz srdicko zatahlo jinym smerem ...

nigga
nigga napsal 05.09.10 v 14:07

Krá¨sná škoda,že jsi ji prodal fakt moc pěkná 10b

lucie.rac
lucie.rac napsal 15.05.10 v 22:00

Krásná A hlavně ty fotky jsou fakt úžasné