Suzuki VZ 800 Marauder (1998)

Vlastník WEB
Vloženo 30.11.2006
Aktualizováno 13.11.2007

PRODANÁ!Jinak koupena v 5/06-10.028 km, najezdil jsem na ní za 1,5 sezóny 14.000 km, max. spokojenost (nové fota - já vč. mého baťůžku),doplňky: originál opěrka, nosič, držák brašen, kožené brašny, nově velký plexištít GIVI (22.7.07), rolka, přepákování,

Cesty: Srazy nejsou pro mě (najdou se však i světlé vyjímky). Radši si vyjedu s partou přátel na jednodenní či víkendové vyjížďky, např. 2006: jižní Čechy - Písek, Hluboká n.Vltavou, České Budějovice, Třeboň, Jindřichův Hradec a zpět k domovu, dále zámky Buchlov, Lednice, Mošovské jezera či akce skvělých znojemských "bikerů"!V termínu 29.6.-1.7.07 jsem absolvoval I. Slovensko-český sraz Marauderů v Tatrách (více níže) a v srpnu opět víkendové Slovensko - Západné Tatry - Roháče (viz.níže). Dál uvidíme co stihnu a nač budou "děngy"!

Cestopis: TATRY-3.-5.8.2007(více na www.patrik-web.cz)Této akce se účastnilo 24 osob na 15 cruiserech a chopperech, kteří tvořili super partu, která si to chtěla užít. Počasí nebylo zrovna ideální, zažily jsme od všeho trochu - déšť, polojasno a také nádherných 29°C, vyjížďka po hřebenech Tater byla nezapomenutelná a co převládalo, to byla pořád dobrá nálada!S ubytováním a stravou byly všichni nadmíru spokojeni, zahráli jsme si někteří biliárd, využily služeb sauny a také suprově pogrilovali, po cestě domů "4 blázni" na motorestu u Handlové okusily kvalitu vody zdejšího rybníka na vlastní kůži než jim donesou jídlo - nebudu je jmenovat, že Romane (teplota tak 20°C)? Nechyběla ani návštěva Štrbského plesa atd. - prostě super víkend za který jsem s "baťůžkem" najel 938km! Bohužel dnes musíme už jen vzpomínat při pohledu na spousty nádherných fotek, jak nám bylo dobře, ale nezoufáme - příští rok v obdobném termínu bude II.ročník této vyjížďky a pokud vlastníte cruisera či choppera, můžete jet s námi i Vy!

Reportáž: VIII. OSTRAVSKÝ AUTOSALON WEVI - Motosetkání(více na www.patrik-web.cz): tímto chci poděkovat všem bikerům, kteří dorazili i přes nepřízeň počasí na I. ročník motosetkání. Původně nás bylo přihlášeno přes 250 z celé ČR, ale sjelo se nás z výše uvedeného důvodu 83 (přijel i biker z Kolína!), navíc i členové klubu ER5, absolvovali jsme společnou vyjížďku - na ten "maras" SUPER" A MOC SI TOHO VÁŽÍM. Jinak doufám, že ti co se akce zúčastnili byli spokojeni a příští rok bude snad líp... (fotky jsou na: www.wevi.cz, dále pak i na www.koprivnicti-motorkari.xf.cz, a to od Romana - Deauvilla, a v neposlední řadě také na www.Kawa-er5.hustej.net vč. videí, za což Vám přátelé tímto děkuji!)

Saxn
Saxn napsal 24.12.13 v 14:26

Parádní cruiser a ten tvůj obvzlášť jasných 10 b

dzurik
dzurik napsal 18.10.13 v 20:00 10b.

super

BaluJarda