renocar_unor

Kawasaki Zephyr 750 (1993)

Vlastník chipmank
Vloženo 21.5.2018
Aktualizováno 21.5.2018

Původně jsem si jel pro GSX 750 Inazuma, ale prodejce mě překvapil Zephyrem, kterého dovezl den předtím

Motorka koupena od FIRMA:Iron Moto (Uherské Hradiště) - super domluva a vstřícnost

První dojmy - První dojmy: je to nějaké menší, člověk se na tom cítí jako na nějaké 250... Oproti GSX F to táhne líp od spodu, na pětku to pobere vše od 45km/h. Za cedulí pořád hážu šestku a ona tam pořád není :-D Trochu víc na tom fouká..

Motorku bych doporučil pro - Myslím, že i pro začátečníka je doporučitelná. Je hodná, nízká, dobře se ovládá

DOcela dost na tom fouká, trochu pro mě nezvyk. Spousta chromu, prostě ještě stará škola. Vypadá výborně. Zephyr se mi vždycky líbil, takže vlastně splnění snu...teda skoro, chtěl jsem spíš Zephyr 1100, ale na ty moje popojížďky stačí 750. Navíc 1100 je s cenou někde jinde. Ovladatelnost super, kromě tuhé spojky, ale to snad vyřeší nejbližší servis. Zatím celkem spokojenost, ale mám najeto nějakých 400km, takže vím jen, že po 100km mě z toho bolí prdel A taky že je dost nepřesný palivoměr. Ale oboje přežiju

VlastiMatty
VlastiMatty napsal 26.07.18 v 14:38 10b.

Parádní klasika a super barva!
Už se těším, až uvidím naživo!

chipmank
chipmank napsal 21.05.18 v 23:08

Jenže ta Inazuma byla dost podobná i barevně (viz.foto). Přišla mi na posez pohodlnější a trochu větší, řidítka padly líp do ruky. Ale Zephyra jsem vždycky chtěl. Má víc chromu, 2 laufy, hezčí zvuk...zvítězil, i když reálně víc výhod asi nemá

PajaZR
PajaZR napsal 21.05.18 v 18:59 10b.

Dobré rozhodnutí,hezčí než Inazuma