Suzuki VS 700 (1987)

Vlastník alfa33ti
Vloženo 19.5.2018
Aktualizováno 4.2.2020

Pohodová motorka zakoupená na naučení pro manželku, na které se rád projedu i já.

Motorka koupena od polský bazar - Koupena nedaleko Osvětimi. Mají tam velký výběr levných chopperů. Jméno bazaru jsem zapomněl, ale inzerují na bazoši s tím, že motorky jsou v Brně. Obsluhuje tam kluk, co má všechno dost v paži :-).

Harley Davidson XL 883: Zbytečně drahá na začátek.

První dojmy - Chtěl jsem něco pro manželku, abychom se mohli občas spolu projet. Ta měla jasnou představu. Chtěla motku s kulatým světlem. Takže jsem měl celkem volnou ruku :-). Věděl jsem, že nechci něco jako Horneta, ale něco co bude aspoň trochu technicky zajímavé. Třeba čopříka. A když chopper, tak samozřejmě dvouválec a pokud možno s řemenem nebo kardanem. Celou zimu jsem ležel v motorkách až mi z toho málem hrabalo a do finále se dostal Intruder a XL 883. HD byl o hodně dražší a navíc mě všichni odrazovali od nejlevnějších kousků. A tak jsme na jaře vyjeli na výlet do Krakova a po cestě koupili VS 700. Motorka vypadala (a taky je) OK. Kámen úrazu byly ale holandské papíry a americký původ. Musím přiznat, že jsem obohacen o další životní zkušenost :-D. No zkrátím to a přeskočím ponurý příběh jak z laciného kanadského hororu. Motorka je na veteránských papírech a najíždí první kilometry v ČR.

Motorku bych doporučil pro - Jak jsem již psal výše. Ideální je jak pro začátečníky tak třeba pro nenáročné motorkáře nebo třeba lidi, co mají rádi klasiku bez plastů.

Doplňky na motorce - Zatím žádné.

Je to malá motorka ideální na naučení nebo třeba pro někoho, kdo nemá velké nároky. Posed je nízký. Jízda super - umí vykouzlit úsměv. Je radost na ni sednout jen tak v džínech a prdět osmdesátkou krajinou. Když je nálada, dá se tahat za plyn a jet svižněji. Dvouválec je zábavný. Motorka má nějaké holandské tuningové výfuky, které jsou slyšet snad i na Marsu. Asi to tak na chopperu má být. Původně jsme ji chtěli hodit do nějakých veselejších barev s nápisem na nádrži něco jako "Full tank is freedom" nebo tak něco, ale veteránské SPZ nám zhatily plány. A snad je to i dobře, protože motorka i když je to babka, vypadá celkem cool .

Zub47
Zub47 napsal 30.05.18 v 06:00 10b.

Krasavice ať slouží

SlimM
SlimM napsal 21.05.18 v 10:01 10b.

Super Máša

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 20.05.18 v 11:03 10b.

Super gratulejšn.

Bágio1969
Bágio1969 napsal 19.05.18 v 20:33 10b.

Hodně štěstí.

p.epanica
p.epanica napsal 19.05.18 v 20:24 10b.

...