Honda NC 750X (2015)

Vlastník Hajtauer
Vloženo 15.5.2018
Aktualizováno 5.7.2022

Po 5 letech na maxiskůtru je to opravdu změna. Vyšší posez, menší ochrana proti větru...a ta DCT převodovka :)

Honda XL 1000V Varadero: Moc velkej autobus na denní ježdění do práce...a řazení.

První dojmy - Sedí se úplně jinak než na maxiskůtru, pro mé nohy to je plus, mám 200cm. Je menší ochrana proti větru a to už je tam vyšší plexi, zkusím ještě větší. Super je DCT převodovka, jen mě znervozňuje jak je slyšet změna kvaltů.

Proč jste si vybral tento stroj? Chtěl jsem po maxiskůtru něco na čem se lépe sedí a nemusí se řadit.
Jaké jsou vaše zkušenosti? Zatím mám najeto 111km, takže se seznamujem. Pro mě super větší kola, "nádrž" mezi nohama, DCT převodovka. Překvapil bublavý zvuk motoru.

Kde se motorka cítí nejlépe? Nevím, zatím jsem jel jen od prodejce dom a chvíli po městě.

Dá se s moto i dobře cestovat? Rozhodně ne nad 50km. To sedlo vymyslel debil, musím nechat předělat.

cory
cory napsal 22.05.18 v 21:41 10b.

Samíc
Samíc napsal 22.05.18 v 10:11 10b.

Hajtauer
Hajtauer napsal 22.05.18 v 09:09

Jojo, tyhle názory znám ještě ze skůtru. Máš skůtra, to není motorka a pod... Jako kdyby auto s automatem nebylo auto Těmhle názorům se jen směju. Myslím že to motorka je stejně jako skůtr byla motorka a řadit umím, jen prostě nechci

Gahan37
Gahan37 napsal 22.05.18 v 06:37 5b.

Myslíš ze kdyby jsi řadil změnu kvaltu neslyšíš? Připravil jsi se s DCT o možnost mít motorku...a naučit se řadit .

holtík
holtík napsal 21.05.18 v 16:19 10b.

Na maxi skůtru jezdím do dnes. Honda je ale prostě Honda. Jasných deset za značku a vkus.