Suzuki DL 650 V-Strom (2007)

Vlastník Natural_95
Vloženo 8.5.2018
Aktualizováno 5.3.2022

Černý přízrak, - pohodová motorka ať už na pojíždky kolem domova, nebo na pořádný výlet v plné polní.

Motorka koupena od FIRMA:Motobikes Bylany (Bylany) - Vynikající obchůdek, krásný mašiny, od všeho pečlivě vedená histrorie, servisní knížky, protokoly z STKáček apod. Vřele DOPORUČUJI!

Honda XL 700V Transalp: Stromek mi lépe sedl.

První dojmy - Vynikající motorka, která mě uchvátila hned na první pohled. Krásně padla do ruky. Totožný motor z modelu SV s motorkou krásně cvičí a na moje kochačky má síly dost. Zatím jsem maximálně nadšen a nadšení rozhodně přispívá vynikající klub stromkařů na facebooku.

Doplňky na motorce - Padací rám Givi, 47l Top Case Givi, kratší kosti, stupačky a další doplňky od Marselus, vyhřívané rukojeti Oxford..

Vždycky jsem pásl po cestovním enduru a najednou jsem stál v Motobikes Bylany a tenhle stromek tam na mě mrkal. Byla to láska na první pohled a už jsem bez něj nedokázal odjet. Motorově nemám co vytknout, tlumiče fungují na výbornou, zadní tlumič je stavitelný, takže není problém naladit na sólo jízdu, či jízdu s baťůžkem. Pod sedadlem je tak akorát místa na lékárničku, žárovky a základní nářadí. Zvykat si musím na chování přední brzdy, která je taková "jalová" - možná vyřeší nové desky s měkčí směsí a nebo ukáže čas. Motorka je ideální na trajdání po našich rozmlácených silnicích, nepohrdne však i nějakým rovným úsekem či přiměřenou polní cestou. Více prověří a ukáže čas.

Bonsai650
Bonsai650 napsal 15.05.18 v 13:15 10b.

Super stroj...nech robi len radosť!!!

istonbike
istonbike napsal 09.05.18 v 11:01 10b.

Nádherný STROM z Bylan vím co doporučuji dávám 10b s přáním super kilometrů v sedle a občas i stupačkách

Clint.
Clint. napsal 09.05.18 v 10:22 10b.

Krásný kousek Stromu ať ti dělá jenom radost, jasná desítka

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 09.05.18 v 09:14 10b.