Suzuki DL 650 V-Strom (2008)

Vlastník mastalko
Vloženo 7.5.2018
Aktualizováno 7.5.2018

Vysněný stromek a ještě k tomu v černý matný jako bonus, jinak mi byla barva jedno.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass (Chrudim I) - Absolutní spokojenost s prodejcem i když jsem přijel pro motorku po otevírací době

Aprilia ETV 1000 Caponord: Trochu vyžší spotřeba
Suzuki DL 1000 V-Strom: Na malýho stromka lepší recenze a výkonově je velký strom až moc (zatím)

První dojmy - Při první jízdě ohromný respekt protože když jezdíte od 18ti maximálně na třindě a ve čtyřiceti si pořídíte něco většího tak máte respekt absolutně ke všemu čtyřtaktnímu :-D

Motorku bych doporučil pro - Z vlastní skušenosti, pro ty kteří přesedají z malého obsahu mazi dospělé motorky tak tohle je takový mezičlánek.

Doplňky na motorce - Jestli se to dá považovat za doplňky protože u této motorky to je skoro standart.
Centální stojan, komplet všechny tři kufry Givi klín pod motorem, blástry a do budoucna plánuju ukazatel zař.rychlosti, vyhř.rukojeti, vyžší plexy a palubní voltmetr protože mi trochu vadí že moto nemá kontrolku dobíjení.

Koupil jsem ji koncem září 2017 a do konce roku jsem se na ní svezl jen párkrát cca 350km.
Na jaře samozřejmně vyměněny všechny provozní kapaliny a promazání všeho co bylo potřeba.
Stromek mi celkově padl do ruky hlavně kvůli pohodlí a trochu i malá univerzálnost protože jsem chtěl motorku na které se bude hlavně dobře cestovat, sem tam s ní přejedu i nějakou louku nebo polní cestu a nezalekne se ani naší D1.
Jezdím převážně s baťůžkem, sám mám něco přes metrák a stromek to zvládá v úctyhodně.

Co se týká zmiňovaného výkonu tak mi malý stromek padl víc do ruky než velký Strom a Caponord protože přes dvacet let jsem jezdil maximalně na třindě a když jsem se svezl na těchto dvou tak jsem si říkal že zbrojní pas si zatím nebudu pořizovat takže volba padla na Stromka se 49kw a ZATÍM silnější nechci ale uvidíme za pár let .

Natural_95
Natural_95 napsal 14.05.18 v 08:56 10b.

Paráda, další přírůstek do stromořadí hodně šťastných kilometrů!

context
context napsal 14.05.18 v 03:14 10b.

Moc pekny stromek preji hodne najetych km bez nehod a dlouhou sezonu

k2j89
k2j89 napsal 09.05.18 v 11:15 9b.

gratuluji

7jerry7
7jerry7 napsal 08.05.18 v 19:52 9b.

gratulace kamaráde, spoustu km bez maléru

Clint.
Clint. napsal 08.05.18 v 11:00 10b.

Dobře napsané, ať slouží a baví krásny kousek, jasná desítka