Yamaha MT-09 (2017)

Vlastník 64mara
Vloženo 30.4.2018
Aktualizováno 12.2.2020

Vloženo: 16.05.2018, Uskutečněno: 16.05.2018, Stav tachometru: 14700 km, Zhlédnuto: 18x

Tak mi došla trpělivost s odpružením zadku a objednal jsem Streetbox HyperPro, rovnou tedy i progresivní pružiny dopředu. Koukal jsem i na Ohlins, ale to co bylo cenově přijatelné, bylo technologicky o level níž a to co by se mi líbilo, se mi zase nelíbilo finančně :)
V pátek by to mělo dorazit, tak jsem zvědavý.

64mara (1) napsal 18.05.2018 v 12:51

Přišel pátek a s ním i balík. Napětí stoupá.

64mara (1) napsal 16.05.2018 v 21:04

Ahoj, v kombinéze budu mít kolem 100 kg. S předkem jsem docela spokojený, je plně nastavitelný a nepřijde mi, že by se nějak potápěl při brzdění. Ale když už k tomu dávají progresivní pružiny, tak je tam dám, bude to příjemnější. Zadek se mi ale nepodařilo nastavit, aby nebyl měkký v zatáčkách a zase neodskakoval na sebemenší nerovnosti. Na klikatý okresky je to docela cajk, ale v rychlé táhlé zatáčce je to nestabilní. Tak je to poměrně levná motka se super motorem a dobrou výbavou, tak někde se ušetřit muselo. MT-09 SP už to má vyřešené, ale připlatíš si za to.

Figi25 (59) napsal 16.05.2018 v 16:07

Ahoj, i na novém modelu ti přišlo odpružení slabé? Kolik vážíš? Díky za info

• Nový podvozek a nové gumy - pocity

O víkendu proběhla cesta za Pepou Sršněm, absolvování motoškoly a nějaké to ježdění kolem. Celkem nějakých 700 km. Motoškolu, jako takovou nebudu popisovat, jednoznačně přínos. Pokud jde o motorku, tedy podvozek a gumy

Vloženo: 05.06.2018
    Uskutečněno: 04.06.2018
  • Dunlop SportSmart TT

Nadešel čas nového obutí. Původně jsem měl jasnou představu, Metzeler M7. Potom jsem ale narazil na nové Dunlop SportSmart TT. I když nejsem okruhář, maximálně si zajedu zablbnout na okruh pro motokáry, představa rychléh

Typ: Údržba
    Vloženo: 05.06.2018
    Uskutečněno: 30.05.2018
  • Progresivní pružiny HyperPro

Tak konečně došlo i na výměnu pružin ve vidlici. Skončil jsem až v jedenáct večer, tak testovací jízda nebyla. Ale už při nastavování SAGu a zkoušení, jak to chodí, jsem byl překvapený. Předpětí nastaveno téměř na minimu

Vloženo: 29.05.2018
    Uskutečněno: 28.05.2018