Suzuki GSF 600 Bandit (2001)

Vlastník sorrow78
Vloženo 21.4.2018
Aktualizováno 21.4.2018

Můj druhý motocykl v kariéře řidiče motocyklů ?-)

První dojmy - První dojmy z jízdy byly víc než příjemné, posez jako na kole, síly akorát, prostě jsme si sedli :-)

Motorku bych doporučil pro - pro nenáročné jezdce, kteří jej prostě chtějí :-)

Doplňky na motorce - pouze nosič

Bandit se mi vždycky líbil pro svůj vzhled, jednoduchost, žádné kudrlinky, nepřeplastován...prostě naháč s klasickým vzhledem. Nejsem žádný střelec závodník, takže výkonu dostatek, hlavně pohodlí pro mě jako řidiče
Předtím jsem vlastnil choppera Kawku En 500, ve srovnání s ní co se týče pohodlí, u kawy po zhruba 80 km musela následovat přestávka - bolela mě kostrč. Jinak fajn strojek na začátek.
Shánění bylo docela dlouhé, nakonec koupen strij, na který jsem se ani nechtěl jet podívat. po zkušenostech s inzeráty na moto v top stavu apod. jsem čekal další šrot.. Ale povedlo se. Nějaké mouchy má, není to nový stroj, ale je o něj pečováno, navíc je bez úprav v původním stavu. Oceňuji.
Jízda. Z mého pohledu vcelku jednoduchý, relativně blbuvzdorný stroj, pohodlný s dostatečným výkonem. Brzdy odpovídající, spotřeba slušná, hravě kolem 5 litrů, ale záleží na jízdním stylu. Jízda ve dvou už tak pohodlná není, ale je to otázka názoru.
Uvítal bych více úložného prostoru, ale proti kawce je ho dost. Schovám nářadí, sprej na opravu defektu i lékárničku..
Při koupi proveden základní servis, od té doby jen výměny oleje. tak doufám,že to tak vydrží co nejdéle . Servis mi zajišťuje kamarád mechanik, tímto poděkování Zdenkovi
O změně neuvažuji, myslím že na to, co najedu za sezonu, ideální volba, ale nikdy neříkej nikdy...

killerrebel
killerrebel napsal 24.04.18 v 21:57 10b.

pěkný bandita...taky jsem měl jednoho...

sedlson
sedlson napsal 24.04.18 v 17:52 10b.

Moc pěkná, měl jsem úplně tu samou, ale modrou. Červená ji sluší ještě víc. Tak ať dělá jen radost.