Yamaha XTZ 750 SuperTenere (1991)

Vlastník aspiryn
Vloženo 20.4.2018
Aktualizováno 20.4.2018

Spokojenost, síla, výkon, obratnost v terenu

Suzuki DR 750 Big: Necítil jsem se na ní dobře, byla malá mám 196cm

První dojmy - První jízda byla od prodejce cca 200km, kdy mi bylo řečeno at brzdim jen zadni brzdou, predni desky a kotouče jsou KO. Takze trosku strach :))) Ale zvykal jsem si

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny co rádi jezdi, at uz okolo komina nebo proste nekam dal.

Doplňky na motorce - Padaky, svetla, drzaky kufru,...

Motorku bych doporučil pro opravdu vysoký chlapaky, ja mam 196 cm a 115kg ( at zije fitness :)) ) nemam problem ji zvednout ze zeme nebo ji nejak sikovne nadhodit kdyz ji davam na misto v garazi.
Motorka je rychla, mel jsem jednovalce a je to uplne o necem jinem.
Ve dvou se da taky jezdit, ale sedlo je kratky. nechal jsem si udelat novou vystelku a zvednout sedlo.
Na motorce mam padaky, drzaky kufru, zvednute riditka, nadstaveny plexi ( plexi vyssi jak original o cca 10cm)
Sirsi riditka 92cm, blastry,...
Motorka spolehliva, jedine na cem jsem skoro zustal vyset je regulator dobijeni. na vylete po Slovensku mi motorka prestala dobijet, zjistil jsem to az rano kdyz jsem chtel nastartovat. Poradil jsem si a domu jsem dojel, vymenil a vse ok. Jeste jsem menil alternator - upadly jeden kabel.
Kamaradi co maji BMW nebo jednovalce a jezdime trosku po lesicku tak jim stiham v pohode. urcite se mi ovlada lepe jak NX 650.

Scalio
Scalio napsal 12.01.19 v 13:51 10b.

Nádherná. Nejhezčí barevná kombinace

Milan1963
Milan1963 napsal 21.04.18 v 16:44 10b.

Parádní, at' Ti dělá radost.

zeke11
zeke11 napsal 20.04.18 v 19:55 10b.

Dobrá volba...