Suzuki DL 1000 V-Strom (2018)

Vlastník Mario_Lt
Vloženo 14.4.2018
Aktualizováno 10.11.2018

S V-Stromem se asi nedá šlápnout vedle.

Motorka koupena od FIRMA:MotoShop Vary (Karlovy Vary)

KTM 1090 Adventure: zůstal jsem věrný značce, a pár negativních reakcí na starší modely advíků na netu

První dojmy - Přechod z 650 na litra co se týče ovladatelnosti není rozdíl, stále lehké horské kolo, které není třeba přemlouvat do zatáčky a prát se ním. Na zatáčku jen pomyslíš a jedeš, prostě paráda.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého kdo se chce vysmát našim silnicím v dezolátním stavu.

Doplňky na motorce - zatím nainstalované komplet kufry SHAD SH58X top case s rozšířitelným objemem 42-58l za mě perfektní řešení, pozor pro montáž na Stroma je třeba mezikus pod plotnu, boční kufry SH36 se systémem uchycení 3P perfektní řešení-žádný rámy na motorce jako klec na opice. Padací rámy SW-motech, kapsy do rámu a botička na boční stojan marselus, podkova a tankvak SW-motech, ochraná folie na bocích nádrže i pod tank vakem origo suzuki

JInak co se týče výkonu tak podle mě dostačující, není důležitémít pod pr..elí 150kobyl, ale cítit tu jistotu lehkosti ovládání a výkonu pro nouzové situace a rychlé předjetí je víc než dost.
Motorka udělala proti předchozímu modelu velký krok vpřed a že nemá led světlo ?
No a co, když chcípne žárovka koupim za 2kila na každý pumpě, ale chcípnou ledky nebo jejich elektronika a jsi slepej jako kotě
Nemá barevnej display hmm a jezdila by s ním líp?
Ale co má hlavně jsou perfektní brzdy, ta motorka nebrzdí ale "kotví", proti malému Stromu, který spíše spomaloval než brzdil.
Motor je ještě syrový musí si sednout je to ještě úplná voňavka najeto teprve 200km,
ale už teď krásně cítíš záběr od spoda a nemusíš motat otáčkoměr kolem dokola, bubláš a jedeš si na pohodu a když zatáhneš tak zabere jak tank.
Jinak ještě dobrá vychytávka je startování, jen krátce stisknout start a o zbytek se postará motorka sama a už vrní.
Jedno malé mínus jsem přeci jen našel, spojka není s lankem, ale hydraulická a zabírá skoro až v nejvzdálenější pozici od řídítek a frikční zóna spojky není tak dobře dávkovatelná, ale asi jde o zvyk.

Ruprecht_1
Ruprecht_1 napsal 20.02.24 v 11:29 10b.

MarekKolouch
MarekKolouch napsal 01.04.19 v 22:15 10b.

Dobrý den,
přemýšlím o stejném horním kufru. Můžete mi prosím napsat jaký konkrétní mezikus potřebuji. V balení je již plotna. A ještě otázka zda se Vám nakonec nezdá kufr moc velký. Děkuji a s pozdravem Marek

Medy16
Medy16 napsal 16.11.18 v 20:29 10b.

To je prostě nádhera

pěknásvině
pěknásvině napsal 10.11.18 v 07:31 10b.

kemor
kemor napsal 05.08.18 v 22:20

Skvělý stroj ... Já mám model 2016 a najeto 18000 km a zatím bez jediné chybičky. Spojkovou páku jsem si pořídil nastavovací v pěti stupních a funguje naprosto v pohodě. Vyjíždky z Jáchymova na Klínovec a Měděnec jsou to pravé pro tento druh motorky.
Přeji hodně kilometrů bez nehody.