BMW R 1200 GS (2008)

Vlastník Oryy
Vloženo 9.4.2018
Aktualizováno 12.2.2019

Přišlo co muselo přijít, vzhledem k mým tělesným proporcím jsem pořídil BMW GS.

Motorka koupena od GREAT BIKES

BMW R 1150 GS Adventure: důvod neuveden
Yamaha XT1200Z Super Tenere: důvod neuveden

První dojmy - No prostě paráda, jede to jak dacan, brzdí to. Přechod z Transalpa 600. S nějakou manipulací na místě problém nemám a jak už tady bylo Xkrát napsáno, když se to rozjede, tak to jede samo.

Motorku bych doporučil pro - Pro cestovatele, protože z ní nejste opravdu unaveni. Zatím mám najeto úplně nic, ale jak někde zastavím, hned chci pokračovat.

Doplňky na motorce -

Spodní kryt motoru. Na podzim jsem jel Krocana a tam se origo kryt ukázal jako nedostačující. Fotka mi sem nejde vložit. ???

Původně jsem byl a to dost pevně rozhodnutý pro 1150 Adwenture. Jenže tam měli ještě tuhle 1200 a tak nějak nakonec vyhrála.

Přechod s Transalpa 600, který splnil přesně to co jsem od něj čekal, ale bylo jasné, že budu mít něco silnějšího, jinak zůstává doma a nechám si ho.

Takže k BMW, je z anglie tzn. trochu rezavy, má 74000 mil, po jednom majiteli, který se ale vzorně staral, doloženo stohem dokladů s origo servisu. Přes zimu jsem vyměnil oleje, koupil držák na telefon, zásuvku a jedeme.
Nefunguje ukazatel stavu paliva, pátral jsem co s tím a dopátral toho, že to tak nechám.
Sezona 2018
To Shinko vzadu po 6tis. nic moc, měl jsem ho na Ukrajině. Nakonec sezony kvůli jedné listopadové akci obuto e10/e09. Přes zimu jsem si nechal u Procházků opravit tlumiče, tak uvidíme.