Suzuki SV 650S (2003)

Vlastník Jehici
Vloženo 6.4.2018
Aktualizováno 6.4.2018

Lehká obratná a zábavná motorka. Ideální pro začátečníky, lze stáhnout na 35kw. Odpustí mnoho chyb. Klasická silnička ve sportovním stylu.

První dojmy - Úžasný zvuk dvouválce ve spolupráci s laufem Leo Vince. Podvozek dává pilotovi dobré odezvy. S motorkou člověk rychle sroste. Co ovšem musím vytknout je velmi měkké přední vidle. Ani po výměne hustšího oleje a výměně pružin to není ideální.

Motorku bych doporučil pro - Chybu neudělá začátečník ani pokročilý. Dá se seškrtit na 35kw což zveličuje možný orkuh uživatel. Motorka poslouchá přesně tak, co ji rozkážete. :)

Doplňky na motorce - Silonové padáky, pancéřové hadice, laďák Leo Vince, Klín pod motorem, mini blinkry, závažíčka, LED držák SPZ

Vybral jsem SV neboť se jich na trhu pohybuje velké množství a tak je cena a výběr velmi příjemný. Chtěl jsem sportovní motorku ale nemohl jsem utratit příliš neboť jsem student a myslím že jsem vybral dobře. Motor má krásný zátah odspoda, ve spolupráci s laďákem nádherný zvuk. Podvozek je na můj vkus velmi měkké a brzdy nemaj progresivní odezvu. Krásně ovladatelná a lehká. Jelikož se jedná o aspoň vzhledově sportovní motorku, pro spolujezdce jízda není příliš příjemná. Překvapil mi relativně velký úložný prostor pod sedačkou spolujezdce kam se v klidu nacpe lékárna, Xena, měřič tlaku, peněženka, mobil, náhradní rukavice, triko nebo podobný kus malého oblečení a pro kuřáky se tam vměstná i krabička cigaret. :) Krásně se na ní jezdí jak rekreačně i když chcete trochu soupeřit s ostatními. Dát koleno či sjet gumy do hrany není problém ani na silnici. Na vzdálenosti do 500km se s ní dá i dobře cestovat avšak jen bez spolujezdce

Motofun
Motofun napsal 09.04.18 v 09:43 10b.

Dobre si vybral - motorka je presne na ten ucel o ktorom pises. SV je spolahlivy a lahko ovladatelny stroj, ktory mam velmi rad. Prajem ti vela zabavy a stastnych kilometrov.